Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 169

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - baterie - výdrž, zkušenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

jak vam vydrzi dlouho baterka?

rano v 5:45 jsem to sundal pri odchodu do prace z nabijecky.
    cesta do prace 30min to jsem poslouchal na sluchatkach MP3
    v praci jsem si precetl 3 sms
    prijal jeden hovor ktery netrval ani 10min
    a vecer okolo 17hod me to jiz ukazovalo pohe 2% baterky.
    Je pravda ze jsem rano pri prichozim hovoru (cca v 9hod) pustil senzor podsviceni a nechal jej jiz pusteny.
    Nicmene si nemyslim ze by to melo zase az tak moc velky vliv na spotrebu baterie. A opravdu jsem do mobila cucel pouze pri cteni sms (v praci prace az nad hlavu)
    BT i Wi-fi mam vypnute...

Jak jste na tom vy a mate spusteny senzor?

Zitra jeste udelam test s vypnutym senzorem.

Nabijeni me vecer dost prekvapilo. Bateri vybita ale behem cca 10min(mozna se pletu, ale vic jak 30min to nebylo) me to ukazovalo ze baterka je nabita na 15%.
    Vsimnul jsem si ze nejdele trva nabijeni kdyz tam je cca 85%, to uz pak leze silene pomalu. Porad nabijim a je to uz cca 3hodiny. Odhaduji ze by to melo trvat nabiti na 100% cca 4hodiny. Jake mate casy vy?

ta baterka me dost zklamala a to jsem litoval majitele diamondu... Kdybych mel diamonda tak si asi hodim masli.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já teda Raphaela nemám ale myslím si že tvoje závěry ohledně jeho baterky jsou předčasné. Každý (nebo alespoň většina) nových akumulátorů potřebuje tzv. "naformátování". To je proces kdy se provede cca 5x po sobě úplné vybití a následné úplné nabití. Po tomto procesu si většina akumulátorů "sedne" a jejich kapacita a linearita vybájení/nabíjení se ustálí. Takže bych se pokusil držet tohoto doporučení a po týdnu/14-ti dnech uvidíš jak by na tom baterka měla být v zahořeném provozu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

jo s timhle souhlas a vim o tom. Toto uz bylo 3. vybiti do mrte a nasledne uplne nabiti. Tak uvidime jak to bude dal. Ja mel tusnei ze staci vybit 3x

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

ja mam diamonda a na baterku si stezovat nemuzu. Dnesni den.. rano v 8:00 jsem ho vytahl z nabijecky. Pres den 4 cca 5ti minutove hovory. 5sms ted 23:55.. za cely den mi ubyla 1 carka z 10ti. takze to az tak tragicke neni.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

no tak u me asi tragedie
    rano jsem to sundal z nabijecky, 30min cesta do prace a poslouchani MP3 a pak kouknu kolik to zezralo baterky a zustava me 82%.
    Tady asi neni neco v poradku:dead:

jen mam obavu ze kdyz to pujdu reklamovat ze me vezmou celej pristroj a ja budu bez mobila.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

mam diamonda: a nabíjim obráceně... (v týdnu připojenej přes AC k PC a tak se rovnou nabíjí)
    o víkendu: v pátek v 17 vyndám z nabíječky (přes noc nenabíjim ani nevypínám)
    sobota: 30 minut MP3, 20 min GPS, asi 4 cca 5ti minutové hovory a večer baterka 62%
    neděle: asi 6 cca 5ti minutových hovorů, 10 minut Teeter + nějaký kravinky v kalendáři a večer baterka 18%
    pondělí ráno: kolem 8 sem v práci a můj diamond připojuju k PC - aktuálně 7%

senzor světla mam puštěnej, nainstalován GSen + nějaký fičurky kolem

Registrace
    Feb 2007

Pokud chcete prodloužit výdrž baterie, doporučuji vypnout 3G síť a nějakou utilitkou popř. ručně vypínat data a kdo používá Activesync na Exchange server, tak vypnout Direct Push. U mě výdrž dva dny

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To by me zajimalo kde htc vyhrabalo ty hodnoty vydrze u raphaelu. papirove to je bomba, a realne stale hruza.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Jak už bylo zmíněno, baterka si musí "zvyknout". Na tyhle testy je ještě brzo. Uvidí se, tak po 14 dnech.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

trosku prekvapene musim souhlasit, i kdyz to mozna bude necim jinym viz dale, dneska po navratu z prace mam 73%, ale je taky pravda ze jsem pouze rano poslouchal MP3 jinak jsem cely den vubec do mobilu nekouknul.
    Taky na to ma mozna zasadni vliv vypnuti senzoru osvetleni. Ale zapnu jej a budu testovat az teda po cca 14dnech

proste uvidime jak se to casem vyvrbi, doufam ze to vydrzi dele a dele. Uvidime jak se bude tvarit baterka az budu opravdu s mobilem neco delat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mě vydrží max den a to se musím ještě krotit

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

4Sako verife

já ho nabíjel v pondělí odpoledne a pořád mám ještě něco málo přes 35%, ale na druhou stranu, jsem měl gsm puštěno jen pár hodin, jinak jedu v leteckém modu. ) btw..asi je to blbost, ale nezapomněl sis v Beam odškrtnout Receive all incoming beams ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

tedka jsem dal aby policko recive.... bylo prazdne. nicmene si myslim ze by to snad nemelo mit vliv kdyz je BT vypnuty ne?

Necituj předchozí příspěvek. admin

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

no asi ne, když Raphael nemá IrDA. Já to vypínám automaticky u všech zařízeních, ale tady je to asi opravdu zbytečné

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

ja som ho vybalil vcera doobeda, a mal som zapnute BT a WiFi az do vecera. Vecer som dal dnu SIM-ku a zapol som aj telefon. Samozrejme som sa hral s nastavovanim, a tak. Stale mam 4 zelene dieliky baterky, takze vydrz zatial OK :yes:

Matrix44

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 174
    Poslední příspěvek: 05-09-2011, 20:16
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 16:12
  3. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 11:07
  4. HTC Touch Pro (Vario IV) - TV-out - zkušenosti...
    Od kubicek123 v sekci Touch Pro
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 08-09-2009, 07:31
  5. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 18:43