Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Problem s iGO

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdarec.Na autoradiu s GPS pracujucom pod WM5 som mal nainstalovane iGO verzia 8.29.Fungovalo bez problemov.po preinstalovani na novsie verzie(skusal som viecere) mi iGO nabehne v pohode,vsetko popotvrdzujem,rozbehnem,navigujem....No problem nastane ked radio vypnem a ked ho chcem znova spustit tak mi nabehne v rozliseni ake nemam(vacsom)a CHYBA MI NA DISPLEJI SPODNA POTVRDZOVACIA LISTA!!!Cize nedokazem sa z uvodnej obrazovky dostat-respektive iba do predu,poklikanim na neaku ikonku,ale naspat ani bohovy!Zistil som ze po rucnom zmazani obsahu adresara save v PC mi iGO znova nabehne ako ma-ako pri prvej instalacii, ale len dovtedy ked ho znova nevypnem. Poradi pls niekto ako to sprevadzkovat?VDAKA
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tu je odkaz na info o tomto autoradiu: http://www.mp3doauta.okshop.eu/7-1din-dvd-lcd-autoradio-s-gps-swd219gps-p-28.html
    Pozeral som na to rozlisenie ja mam 480x234 a mne iGO pri druhom spusteni nabehne v rozliseni 480x278 alebo tak neak...

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Tak si budes muset z puvodni instalace ze souboru DATA.ZIP vypreparovat z adresare ui_igo podadresar s tim spravnym rozlisenim (samozrejme vcetne obsahu, zeano...) a pridat ho do DATA.ZIP v nove verzi iGO.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

No to bude problem lebo staru instalaciu som vymazal,ale skusil som opacny postup,z uvedeno adresara som zmazal polozku 480x278,navy nabehne v pohode,popotvrdzujem,navigujem ale ked vypnem a zapnem autoradio tak mi vyskoci hlaska ze mi tam ten adresar chyba a iGO sa uz vobec nespusti.pritom ostatne adresare s rozliseniamy tam mam!!!aj ten 480x234 ktory potrebujem!!!!Preco sa to stale chce spustat v tom 480x278????Poradi niekto pls

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

možná by mohla stačit úprava v sys.txt

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Mozno ano,ale nemam ani ponatia co a ako upravit,tak ak niekto vie nech poradi.100xVDAKA

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdar,tak sa mi to stale nepodarilo rozbehat,poradi pls niekto ako upravit ten sys.txt?VDAKA

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tak tady zkus zveřejnit co v sys.txt máš. Návodů, jak a co se dá nastavit pomocí parametrů v sys.txt je víc než dost, ale když chceš poradit konkrétně, tak musíš dát konkrétní údaje :-)
    Anebo zkus, jestli ti nepomůže podívat se na tuto sekci :
    Kód:
    [rawdisplay]
    highres=0
    driver="GX"
    class="landscape"
    ; or rlandscape, portrait, square
    screen_x=320
    screen_y=240
    ... samozřejmě dosaď svoje hodnoty pro rozměry displeje

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tak tu je moj sys.txt:

[folders]
    app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
    maxzoom2d=6000000
    show_exit=1

mam tam doplnit to rozlisenie?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tak som to uz vyriesil,dopisal som rozlisenie v zlozke save v subore system.takto:

[rawdisplay]
    class="wide"
    screen_x="480"
    screen_y="234"

a uz to nabieha ako ma...teraz uz len upravit skiny na toto rozlisenie...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj,
    mal by som pre Teba jeden skin v rozlíšení 480x234 (skin Dimka).
    Ak máš záujem ozvi sa cez súkromnú správu.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-04-2010, 10:26
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2007, 12:31