Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA je Tamagotchi pro dospělé - Written by: Petr Buchmaier, Microsoft MVP

Miloš Strouhal (3997)|15.8.2008 17:17
No co to je toto.. :sarcastic: Ten clovek pise jak kdyz neumi do peti pocitat a zkousi kritizovat a bagetelizovat neco o cem evidentne nema ani paru.. Skoda ze tu neni zvracejici smajlik.. Zrejme bych neodolal a na to jeho MVP si ulevil.. :)

PDA je Tamagotchi pro dospělé. Pokud nejste zastydlý hračička tak to prostě vyhoďte a věnujte čas něčemu rozumnějšímu.
Docent (1234)|15.8.2008 18:37
Dotyčný má evidentně problém rozeznat PDA od MDA, to bude fakt odborník na svém místě :evil: .
SPM (182)|15.8.2008 21:56
Njn, evidentně některejm lidem nestačí ani ten den na nastavení, když si stěžuje, že ho to otravuje mailama :)) Ale trefil se, sám zřejmě evidentně potřebuje jenom něco, z čeho jde volat, takže jedinej důvod, proč si to kupoval, musej být ten, že chtěl být in ;-)
Nesli (409)|15.8.2008 22:59
No věru, nečekal bych, že ve MVP může být takový jednoduchý prosťáčék, který veřéjně haní to, co neumí (či možná nedokáže) používat a kazí tak pověst instituce, pod kterou je zaštítěn. No prostě hnus.
Na druhou stranu kdo se v dané oblastni aspoň trošku vyzná a orientuje, tomu je to snad s odstupem úsměvné:)
RStein (2012)|16.8.2008 10:26
Netusil jsem, ze absolutni ignorance a blbost opet zmenily hostitele. Diky za upozorneni. :)
SBDer (22)|16.8.2008 12:24
[QUOTE="Docent"]Dotyčný má evidentně problém rozeznat PDA od MDA, to bude fakt odborník na svém místě :evil: .[/QUOTE]
Článek je úsměvný, ale co naděláme. Víme své a je zbytečné se rozčilovat. Jinak lidí, jimž činí problém rozeznat PDA od MDA se i zde na fóru najde kupodivu dostatek, ale v tomto konkrétním článku jsem na žádný rozpor nenarazil?
Docent (1234)|16.8.2008 16:04
1. věta v tom blábolu "Dostal jsem k dispozici PDA s Windows Mobile, ..."
A o kousek dál "Když si ale potřebujete zapsat při hovoru telefonní číslo, ...".

Já měl teda v ruce PDAček poměrně dost, ale na rozdíl od toho PDA onoho Mrkvosoftího experta žádné telefonovat neumělo ;) . Ledaže by autor tvrdil, že číslo nejde zapsat při osobním rozhovoru :) .
SPM (182)|17.8.2008 01:44
Rozpor je tam ještě o kousek dál, kde bylo přímo i něco s příjímánim hovorů nebo takněco... Každopádně nevim, proč když je někdo neschopnej si nastavit PDAčko a nepotřebuje to, tak místo aby si koupil obyčejnej telefon, tak píše sra*ky někam na web... Bohužel takovejch dneska je... :-/
papik.i (171)|17.8.2008 02:42
Nevím jestli to je k smíchu:D nebo k pláči:( , že si někdo jako Péťa Buqwamaier dovolí napsat takový článek o něčem o čem nemá ani páru...
Měl by dostat PDáčkem po hlavě aby se srovnal a věnoval se tomu čemu aspoň trochu rozumí:evil:
CommanderZ (1798)|17.8.2008 13:07
V par vecech ale stejne pravdu ma...
osch (1330)|17.8.2008 13:15
Já jsem u WM zůstal právě proto, že je to takové Tamagochi. To neustálé (pře)instalování, štelování, upravování, tweakování je přesně to, proč mě tato platforma baví. :yes: