Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO8 a export rtk souboru

gamma_ce4you (22)|15.8.2008 13:31
Ahoj,

mam par dni IGO8. Neco je lepsi, neco horsi. Nicmene ja bych potreboval nejakym zpusobem dostat logy IGO8 ve formatu TRK do formatu, kterou zkousne Ozi explorer, Google maps apod.

Nasel jsem nejaky GPSbabel apod. SW, nicmene nikomu se nedari TRK z IGO8 prekousat na gpx, wpt, kml ci wpt. Mate nejaky navod, jak na to? Google bohuzel take mlci a nechce se mi verit, ze jsem sam s logy z IGO8.

Diky, Gamma
kevin19_ce4you (136)|15.8.2008 16:45
neviem presne ci viem o com pises, lebo vlastnim iGO8 iab par dni a este som nebol na ceste s nim nikde... ale ide o to?

ze iGO8 nevie exportovat zaznamy tras do formatu *.gpx??? tak ako to robilo iGO my way 2006 plus? pre mna je to velmi dolezite.. a ak si neviem pozerat trasu ceslej cesty v gogle earth, tak budem sklamany.. hm

alebo to ten program vie? nielen zobrazit v IGO trasu ale aj ju exportovat do gpx suboru
toja (366)|16.8.2008 17:49
Export do gpx funguje.
Musíš len zaznamenanú trasu v iGU8 uložiť.
TRK je, keď sa dobre pametám , jeho interný formát.
mdiskuze (65)|2.9.2008 10:29
Ja osobne mam problem s tim, ze mi vubec nejde v iGO8 export trasy.

Vyberu si zaznamenanou trasu, kliknu si na ni, zobrazi se mi detail trasy a muzu zmacknout tlacitko pro export. Jakmile ho zmacknu, tak se zobrazi hlaska, ze nelze exportovat trasu do track007.gpx (prip. jine cislo - zalezi na pojmenovani trasy). A nedela to jen me - dela to i jinym lidem na jinych zarizenich.

Ja mam PDA FS LOOX N560 WM6.1
miraza (12)|19.2.2009 16:30
to samé to dělá mě také ...jak to odstranit?
t.prochazka (125)|2.6.2009 06:14
Mě to dříve fungovalo, mám takto exportovaných asi 70 tras, ale pak to náhle přestalo, jenže jsem to dlouho nepoužíval a nevím, od kdy to nefunguje a proč, dělal jsem tou dobou update na WM6.1. Nunguje to někomu na WM6.1?. Nebo to nefunguje od nějaké verze iGO. Vyřešil to už někdo?