Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - fólie na display

lightning_ce4you (14)|15.8.2008 09:53
Ciao,
jak je na tom prilozena folie, co je v baleni? Pouzivate ji nebo jste objednavali nejakou jinou?
Dik
Martin Ráž Hoch (1832)|19.8.2008 19:43
Ano používám a jsem s ní celkem spokojen. Nijak nehyzdí přístroj a je to s ní, jako kdyby tam žádná fólie nebyla.
mikrotom (63)|19.8.2008 19:49
Touch Pro je obecně méně citlivé na dotyk. Bohužel. S fólií se mi zdálo, že se citlivost ještě o maličko zhoršuje. Tak jsem ji zatím sundal. Ale jinak souhlas - rozměrově sedí úplně přesně a přístroj nijak nehyzdí.
Sako verife (476)|19.8.2008 20:35
folie taky origo a jsem s ni spokojenej. Na predchozich pristrojich jsem mel vzdy nejake folie koupene, jmena uz si nepamatuji ale poslano z ameriky neco. Nicmene tenhle diplej je super protoze se vubec neprohyba, a ano citlivost je o trosku horsi. Jen je potreba vice pritlacit a casem si na to clovek zvykne.
Bohuzel na slunicku se to trosku vic leskne, ale zatim jsem to moc na slunicku nepouzival aby jsem si toho vic vsiml
Martin Ráž Hoch (1832)|19.8.2008 20:38
[QUOTE="ToM3"]Touch Pro je obecně méně citlivé na dotyk. Bohužel. S fólií se mi zdálo, že se citlivost ještě o maličko zhoršuje. Tak jsem ji zatím sundal. Ale jinak souhlas - rozměrově sedí úplně přesně a přístroj nijak nehyzdí.[/QUOTE]No mě přijde, že když si změním citlivost v aplikaci Advanced Config, tak to trochu pomůže.
anaxagoras_ce4you (87)|10.12.2008 11:07
Budu objednavat z ameriky folie Boxwave Anti Glare, coz je svetova spicka vyrabejici vysoce kvalitni folie na vsechny mozne displeje. Nabizim tady sabnuti se o postovne. Kdo by mel zajem, se ucastnit hromadne objednavky, at da vedet. Cena za foli cca 12USD, pack po 3 cca 27USD, juknete na strankach boxwave.com.
Martin Ráž Hoch (1832)|10.12.2008 11:54
BoxWave jsem měl, koupil jsem si rovnou 3 a naštvaly mě stejně jako všechny ostatní fólie... prostě, jak je TP rovné, tak se pak hrany fólie zachytávají za oblečení a trochu se odchlípne... no a pak už je to v čudu.
Kvako_ce4you (59)|20.12.2008 16:52
Chcem sa spítať či má niekto skúsenosť so zrkadlovými foliami na display???Malo ste to už niekto??Ako sa stým pracuje ako je natom prístroj na slnku???
bartCZ_ce4you (75)|26.12.2008 18:46
[quote=Kvako]Chcem sa spítať či má niekto skúsenosť so zrkadlovými foliami na display???Malo ste to už niekto??Ako sa stým pracuje ako je natom prístroj na slnku???[/quote]

Osobně používám fólii Brando a spokojenost.

Slavek69 (183)|19.1.2009 00:13
Jdu do těch folií s Vámi. Jestli ještě máte zájem.
Tom007_ce4you (76)|25.1.2009 20:52
Tak jsem si koupil fólii Brando, ale při nalepování jsem si zavadil o rukáv...no a bylo to - smítka se z toho bohužel nedají dostat. Tak si říkám, že kdyby se chtěl někdo zbavit té orig. fólie, koupím jí za rozumnou cenu (kdyžtak mi to dejte do SZ nebo mailu schranka007@seznam.cz)
Luboussek (30)|26.1.2009 21:02
prostá rada: průhledná lepicí páska tě těch chloupků zbaví ;)
vyzkoušeno - sám jsem na tom byl naprosto stejně ;)
Tom007_ce4you (76)|26.1.2009 22:50
No vida, já už to bral jako ztracenou záležitost.....tak to vyzkouším - člověk se má pořád co učit :)
Tak jsem to nevydržel a zkusil to hned...tak to je pecka...když se na to hodně zaměřím, tak tam pořád nějaké drobnůstky vidím, ale proti tomu původnímu je to o 95 % lepší.
I tak...kdyby někdo chtěl vyhodit tu originální, tak si jí vezmu, ale jinak díky moc, je to NÁPAD :yes:
bartCZ_ce4you (75)|29.1.2009 14:18
[quote=Tom007]No vida, já už to bral jako ztracenou záležitost.....tak to vyzkouším - člověk se má pořád co učit :)
Tak jsem to nevydržel a zkusil to hned...tak to je pecka...když se na to hodně zaměřím, tak tam pořád nějaké drobnůstky vidím, ale proti tomu původnímu je to o 95 % lepší.
I tak...kdyby někdo chtěl vyhodit tu originální, tak si jí vezmu, ale jinak díky moc, je to NÁPAD :yes: [/quote]

No, jde to i normalne umyt ve vode, nechat uschnout a nalepit :-)
anaxagoras_ce4you (87)|13.2.2009 17:36
Pánové povedl se mi husarský kousek. Objednal jsem si z USA folii BoxWave Clear Touch Anti-Glare na HTC Touch Pro, jenže já mám T-Mobile MDA Vario IV a vůbec jsem si nevšimnul, že tyto dvě zařízení jsou úplně jiná :-) Takže mám tu dvě fólie k prodeji. Cena za jednu je 280,- Kč ;-) Kdo by měl vážný zájem, nechť mi napíše SZ...
Slavek69 (183)|13.2.2009 19:37
Tys to vyved:))
anaxagoras_ce4you (87)|13.2.2009 19:51
Doufám, že alespoň u tebe je vše oukej :-)
Slavek69 (183)|15.2.2009 00:02
jj. Vše perfekt, jen jsem to ještě nelepil. Nebyl čas.
zigzag (226)|24.3.2009 09:14
nevíte kde by se dali koupit fólie na T-Mobile Vario IV, který by zakryly nejen display, ale i zbytek "skla"? navíc, aršíky co nabízej v T-Mobile prodejnách se mi po 14 dnech sami odlepují.
Jameson_ce4you (51)|30.3.2009 13:50
Folie od Boxwave prekryvaju aj spodnu cast - aspon mam taky pocit, mozem to preverit vecer, dve mam doma este nerozbalene :-)
Hodo (99)|30.3.2009 14:42
Boxwave je 100pro dvoudílná (i na spodní tlačítkovou část), jednak na ni koukám a hlavně si moc dobře pamatuju, jak jsem ji asi 3x aplikoval než seděla, jak bylo potřeba ;-) - ovšem výsledek je excelentní. Jinak mám doma taky ještě jednu navíc, kdyby byl enormní zájem ...
fun_thomas_ce4you (74)|30.3.2009 18:04
O jakou se jedná fólii. Originál mi už na Touch Pro pomalu dosluhuje, tak budu potřebovat nějakou folii pořešit. Jakou byste si představoval cenu? Díky :)
karlic (707)|16.4.2009 20:17
Začíná se mi odlupovat roh fólie ze spodní tlačítkové části.
Lze tuto fólii z tlačítek strhnout a používat přístroj bez fólie?
Neovlivní jiná fólie nebo provoz bez fólie to spodní otočné navigační tlačítko?
Lze tuto fólii někde zakoupit?
Je samolepící nebo statická?
Jak by asi dopadla záruční reklamace u 7 měsíců starého přístroje?

Díky za každou radu :)
bartCZ_ce4you (75)|17.4.2009 06:02
[quote=karlic]Začíná se mi odlupovat roh fólie ze spodní tlačítkové části.
Lze tuto fólii z tlačítek strhnout a používat přístroj bez fólie?
Neovlivní jiná fólie nebo provoz bez fólie to spodní otočné navigační tlačítko?
Lze tuto fólii někde zakoupit?
Je samolepící nebo statická?
Jak by asi dopadla záruční reklamace u 7 měsíců starého přístroje?

Díky za každou radu :)
[/quote]
takže odpověď tak, jak se ptáš:

- ano lze
- neovlivní, pokud ji dobře usadíš
- ano, zkus třeba google ;-)
- záleží jakou koupíš, dělají se obě provedení, nicméně převládají samolepící
- si děláš srandu ne ? reklamovat 7 měsíců opotřebenou fólii, to beru jako dobrý vtip ....
karlic (707)|17.4.2009 08:56
Díky za odpověď!

Znáte prosím někdo fólii Screen Guard ?
Je lepší Boxwave nebo Screen Guard?
Dá se někde koupit originál fólie, co byla s Raphaelem?
karlic (707)|17.4.2009 09:20
Volal jsem do servisu VSP Data a tam mi řekli, že pokud se začne odlupovat fólie ze spodních kláves, tak je to jednoznačně na záruku a reklamace bude uznána. Údajně pokud strhnu tuto fólii, tak mi přestana fungovat to otočné kolečko. V servisu žádnou náhradní fólii nemají, mění se celé spodní tlačítka i s dotykovou vrstvou. Doba opravy 14 dnů :(
bartCZ_ce4you (75)|17.4.2009 16:39
[quote=karlic]Volal jsem do servisu VSP Data a tam mi řekli, že pokud se začne odlupovat fólie ze spodních kláves, tak je to jednoznačně na záruku a reklamace bude uznána. Údajně pokud strhnu tuto fólii, tak mi přestana fungovat to otočné kolečko. V servisu žádnou náhradní fólii nemají, mění se celé spodní tlačítka i s dotykovou vrstvou. Doba opravy 14 dnů :([/quote]

Jako ale teď jsem z toho v lese. Folie ze spodních kláves ? "to otočné kolečko" pokud strhnu tuto fólii, sorry ale fakt nevím o co go, jednou píšeš o klávesách, to mám rozumět jako ten plastový kryt kláves ? Protože na klávesy žádnou fólii logicky nedáváš. Na spodní klávesy pod displejem existuje pochopitelně taky fólie, ale nechápu proč by měl přestat fungovat ten dotykový senzor (v tvé mluvě "kolečko") ... pokud tu fólii sundáš. A navíc v origo balení tam ta fólie není. Takže pokud chceš relevantní odpověď, polož smysluplnou otázku. Jinak ti nepomůžeme.