Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC touch diamond - problémy

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravím a prosím o radu. Koupil jsem diamonda a po dvou dnech používání mi nezvoní příchozí hovory,je to fakt otrava furt se někomu omlouvat,že vám blbne nový mobil (za 12 tisíc) :-) Nic nepomáhá. Telefon mi také přijde dost zabržděný, hlavně odezva u TF3D. Mám tu nejstarší ROM 1.37, tak jsem se chtěl ještě zeptat, jestli by jste mi dopuručili jí přehrát a jak to udělat, abych nepřišel o záruku, případně jestli by mi jí přehráli v servisu. Díky moc

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

stáhni si z ze stránek HTC oficiální novou ROMku. Bude tutově rychlejší, než to, co máš a i problém s vyzváněním nejspíš vyřešíš. Měl jsem stejnou potíž a flash pomohl. Jediné, o co můžeš přijít je čeština, ale na xda-developers.com je link na její stažení. Sunnysoft ji neposkytne ani na žádost s tím, že se připravuje nová česká romka.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

No koukal jsem na to a na českých stránkách ROM stáhnout nejde a na .COM mi to po zadání mého S/N píše, že tento soubor není určen pro můj přístroj a vůbec mi ho to nepovolí stáhnout

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond problémy s romkou ????
    Od zalik_cz v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-10-2009, 18:35
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  3. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 19:22
  4. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32
  5. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 15:08