Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

asus A696 a IGO rozsekana obrazovka...

kevin19_ce4you (136)|13.8.2008 23:26
takze.. dnes som si obstaral toto pda, uplne nove.. zapol som ho a po zakladom nastaveni som sa pokusil nainstalovat vlastniaci program iGO MyWay 2006 (bez plus)....

pda sa pri prvom zapnuti spustilo na sirku

po instalacii, este pred volbou jazykov, vyzera obrazovka na tomto pda takto:

http://img148.imageshack.us/my.php?image=igo200605270035fy7.jpg


skusal som vsetko mozne, hard reset.. nic nepomaha, ani prepnutie obrazovky vo win mobile, ani prepnutie v iGo, dokonca ked dam prepnut obrazovku v iGo tak sa vypise fatalna chyba,
a nedostanem sa bez resetu ani do windowsu mobile..............


vyskusal som do toho dat aj verziu iGO8.. vysledok, po nanstalovani cierna obrazovka a v styroch rohoch bodky, jedna zlta, druha cervena tretia modra a dalsie zelena...


je niekto kto mi s tym moze pomoct? iGO som nemal cas kontaktovat, potrebujem to velmi rychlo, nemam cas jednat s IGO, i ked to beriem ako poslednu moznost.....


pda je uplne funkcne, vo windows mobile nerobi ziadne problemy, ide vsetko ako ma, ale tato instalacia vzdy ukaze obrazovku ako na tom obrazovku hore..


Petrzet (91)|14.8.2008 08:46
Tak to te mozna sklamu.instaloval sem to taky kolegovi na tohle pda a neslo to.Pokud chces igo tak musis hledat jestli neexistuje nejaka verze ci update pro tohle pda.Ja sem 2006+ nerozjel,nainstaloval sem mu MioMap 3.0 - 3.3 taky nejelo.Ale Igo 8 sem rozjel v pohode,taky garmina a tomtoma.
kevin19_ce4you (136)|14.8.2008 08:53
heh.. fasa.. aspon viem ze nie je chybne pda..

ale ked raz som dal za iGO love. tak musi ist na kazdom zariadeni.. a toto neobstoji ze na tom to nejde kua.. nech si to oni vyriesia nejako.. alebo to opravia..

ja som skusal aj to igo8.. a neslo, cierna obrazovka, aleje to nejaka divna verzia lebo v druhom pda co mam ASUS P535 to ide, ale pri prezerani map vypise FATAL ERROR a vyhodi ma do win mobilu


zase v pda asus P535 mi idu vsetky verzie ktore v tomto A696 nejdu.. a je to divne

lebo predtym som mal aj A639N ci ako, a tiez tam slo to co nejde v tomto, a pritom displej je rovnaky..

vie niekto pomoct ako to rozchodit?
kevin19_ce4you (136)|14.8.2008 19:54
takze vypada to nejako takto:

http://img106.imageshack.us/my.php?image=dsc00968ak0.jpg

vie niekto poradit, co s tym ak mam original iGO?


nasiels om verziu, ktora ide, (mam sice igo2006 plus ale ta nejde, a nasiels om takuistu ktora ide.. hm) ale chcem pouzivat moju

vie niekto oficialne poradit?

tento druhy obrazok ukazuje po zmene stran na vysku/na sirku, vypise tuto chybu a nic sa neda robit

http://img106.imageshack.us/my.php?image=dsc00969mi9.jpg
tympany (2)|24.9.2008 19:28
Zdravím mám rovnaký problém s PDA ASUS 696. IGO8 po štarte čierna obrazovka s bodkami v rohoch, ale IGO2006+ beží bez akýchkoľvek problémov. Nemal som problém ani pri nštalácii, ani pri prevádzke. Ale :(( hnevá ma IGO8 v pohode mi beží na staršom ASUS 636 ke tak prečo nie na 696, nevie niekto či sa nedá upgradovať firmware alebo čosi podobné????
Glass (24)|25.9.2008 20:32
Musíte editovat soubor SYS který je v adresáři Program Files/Igo8 a dopište

[rawdisplay]
driver=gdi