Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 92 z 92 PrvníPrvní ... 4282909192
Zobrazené výsledky: 1,366 až 1,375 z 1375

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - nové ROM a vše o nich

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

teda musim říct, že poslední Energy s WM 6.5 mě zklamaly. problémy s výdrží baterky se naštěstí u nejposlednější už neprojevují, tedy pokud nepoužiju wifi, to pak baterka jde dolu přímo před očima, i když je wifi vyplé. ale hlavně se zapnutým Sense 2.5 se příšerně telefonuje a při zadávání čísla je skutečně hodně o náhodě komu nakonec začnu volat ... zkusím TAEL a vrátím se k Titaniu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Skusal si tu poslednu? Tie z pred 13.7. boli hrozne...A ma aj titanium verzie.Ta posledna mi pride uz ok i ked tael mi prisiel o nieco stabilnejsi. Uvidime zajtra ked bude nova verzia.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

poslední build co sem zkoušel byl 23569. a včera sem flashnul na stejnej build ale od TAEL se Sense 2.1, že se vrátim k Titaniu a v něm nejde u nové události nastavit datum :|

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

To je myslim bug buildu.. Build 23569 sa uz ale 2mesiace pouziva a medzi tym NRGZ28 vydal uz niekolko verzii opravenych...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

Citace Původně odesláno od korps
    To je myslim bug buildu.. Build 23569 sa uz ale 2mesiace pouziva a medzi tym NRGZ28 vydal uz niekolko verzii opravenych...
    myslíš Energy z 13.7.?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

jj ta z 13.7. ak sa dobre pamatam bola o dost lepsia ako tie predtym(NRGZ28 spominal ze chvilu znova pouzival raphela a odlatil to lepsie)Ale i tak mam pocit ze TAEl je stabilnejsi i ked reference od NRGZ28 som neskusal...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

popravde posledni TAEL s Sense me dovadi k silenstvi. uz nejakou dobu ve mne zraje rohodnuti, ze tohle je muj posledni telefon s wm. uz jen vybrat jestli android nebo iphone.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Já jsem jen průměrný uživatel a asi od toho moc nechci ale mě docela TAEL vyhovuje. V nejnovější verzi a teď i v srpnovém updatu této ROM je použito Pool Page 24MByte, a to má za následek docela solidní rychlost oproti původním 12 MByte a to i se SENSE2.5. Samo, že HTC HD2 s 1GHzovým procesorem to nedožene, ale dá se s tím docela žít. Nemám nainstalovánu žádnou češtinu, jen nastaveno české prostředí. Doplněno opravnými/nastavovacími balíčky a programy jako NoData, Mobilnaut(česká HW klávesnice), XHook a XTask, případně podle potřeby test GPS a další podle potřeby, včetně navigace (u mne IGO Primo). Moc toho ale doplňovat není třeba, ROM je slušně vybavena programy. Vše spolehlivě běží, např. systémové budíky budí spolehlivě(není třeba instalovat jiné), telefon upozorňuje na vše, co se očekává(nové SMS, prošvihlé hovory, výročí, nastavené schůzky apod). Systém mě prostě ani jednou za 2 měsíce s novou verzí nespadl, neprovedl žádnou špatnost a nebyl nutný reset. (Po pravdě,občas resetuji sám = zvyk s Looxe712 a mohu jen doporučit). Vyzkoušel jsem na HTC PRO i Androida a to i v nejnovější verzi 2.2 beta, sice fofr ale zatím to moc žere baterku a člověk se fakt s tím musí naučit, ze začátku jsem dost tápal, protože filosofie práce se systémem je jiná. Asi návyky z WinCE. Takže já zatím nechávám vše na TAELu a snad časem ......že by HTC Desire?ops:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Teda ja neviem, ale táto ROM "HTC PRO TAEL ROM 6.5 Sense 2.5 new V5.2 build 23569" je úplne super bez bugov a nútených resetov mi funguje už týždeň. Presne tú istú mám v HD2 a funguje na milion % od mája. Na PRO je samozrejme mierne pomalšia z dôvodu shitnejšieho procesoru, ale zatiaľ najlepšia, akú som kedy v PRO za celé tri roky mal.
    Tak či tak je to už starý kus hardvéru a pôjde preč. Už sa teším na PRO3
    Zdar všetkým maníkom okolo htc PRO a teším sa na Vás v budúcnosti vo fóre htc PRO3....:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Hosi nevim jestli jste si vsimli Timolol's stock-like WM6.5.5 ROMky
    Pouzivam jenom Titanium a po dlouhym pouzivani Energy, ktery jsou ted zabugovany (myslim verze Titanium) a vystridal jsem hromadu verzi, tak Timorolova s drobnyma upravama vzhledu je fakt pecka.
    Kdo si zaklada na manile, tak na predposledni strance najde cab s manilou a podle toho cloveka to i s manilou maka obstojne. Kazdopadne, kdo chce cistou a rychlou ROM Manila

Strana 92 z 92 PrvníPrvní ... 4282909192

Podobná témata

1. Nové hotfixy HTC touch pro 2 - GPS a SMS
    Od Marian Veselý v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-07-2009, 16:16
  2. Reakcí: 114
    Poslední příspěvek: 06-04-2009, 22:07
  3. Nové rom pro HTC Touch Dual
    Od Honzam75 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2