Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III (Qtek 9090) - problém - nelze provést úvodní nastavení / kalibraci

pucek (3)|11.8.2008 22:03
Ahoj všem, prosím o radu. Mám T-mobile MDA III (Qtek 9090), který jsem dlouho nepoužíval a vybila se úplně baterka (zřejmě i záložní). Teď když baterii nabiju a přístroj zapnu, tak se mi hned spustí taková ta úplně úvodní kalibrace. že klikám do všech rohů a tak, ale asi hned po druhé obrazovce najednou nemám možnost pokračovat (next nebo tak něco) .Netušíte prosím náhodou někdo co s tím ? (kamarád má stejný přístroj, také ho nepoužíval a má stejný problém jako já) . Díky moc všem za radu.
Francis (54)|12.8.2008 16:08
Myslíš tu obrazovku, kde je nácvik metody copy-paste?
Zdenek Malinsky (9781)|13.8.2008 14:09
Možná jsou obě baterky před smrtí. Zkus opakovat HR několikrát po sobě (než se zdaří kalibrace a úvodní nastavení a jiné formalitky), třeba se to "chytí".
pucek (3)|18.8.2008 09:40
Je to 3 obrazovka, kde je : Tap and hold the 9.A.M dental appointment and then tap cut on the pop-up menu. Prostě ať to tam přetahuji jak se píše nebo cokoliv s tím, tak se to na další obrazovku nepřepne :(
00293085_MDAIII-chyba_Dhvn.jpg
Zdenek Malinsky (9781)|18.8.2008 11:36
Tap je stisknout a hold je drzet (myšlen stylus na displeji), takze se nic nepretahuje.
pucek (3)|9.9.2008 00:31
Ahoj, díky moc všem za radu. Už se podařilo MDA spustit. Přesto mám ještě jednu možná hloupou otázku. Mám baterii nabitou úplně na maximum a když přístroj vypnu a znovu zapnu tak se ihned spustí pokaždé celá úvodní kalibrace MDA od začátku. Prosím o radu co s tím. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|9.9.2008 11:25
1. Vypneš na jak dlouho?
2. Jaký tam máš OS - původní nebo WM 5 nebo 6?
3. Úvodní kalibrace? A data a programy tam jsou nebo je vše prázdné jako z továrny?

Zařízení je určitě po záruce, tak si tam flasni nějaké neof. WM 5 nebo 6 (najdi si - pár témat k tomu tu je). A jak jsem psal výše - baterky asi budou po smrti nebo těsně před.
HavyPIKI (1)|1.12.2008 14:35
Ahoj zdravim vsechny fajnsmekry:D
Mam na Vas dotaz,snad mi nekdo pomuze..
Mam Qteka 9090 T-mobile sit..Muj problem je v tom ze telefon jednou sit najde,jednou ne..Jednou jde volat,jednou ne..
napr.:Telefon mi najde sit chci tedy zavolat a nejde mi to,snad dvakrat za tu dobu co ho mam slo volat,Pokud nekoho poprosim at mi zavola,kdyz "nahle" telefon najde sit,tak jsem nedostupny,nekdy se podarilo hovor uskutecnit..Nechapu vcem to muze byt..
Mam nastaveno PHONE takto: Automaticke vyhledavani,preferovane site jen T-mob CZ..
V nabidce Comunication kde je WIFI,PHONE BLUETOOTH atd...ON/OFF-vypinani a zapinani jednotlivych spojeni,tak u POLOZKY PHONE mi nekdy ani nejde nastavit ON..

Dekuji za odpovedi:sarcastic: