Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X800 - ROM

Leosek13 (30)|10.8.2008 22:00
Chtěl bych radu,
která je podle vás nejlepší současná ROM na X800???
Ale aby přeci jenom byla v české lokalizaci a pokud máte link. hodťě mi ji.... díky moc.


Grub_ce4you (18)|11.8.2008 14:04
Verze od Panota.
[CODE]http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14311[/CODE]
Milan_B (32)|11.8.2008 14:16
Verze od Panota je myslím v angličtině, ale dle toho co čtu tak musí být SUPER.
V češtině jsou myslím pouze original ROMky a dle mého ta nejlepší je ta poslední.
Já používám original ROMku CZ 457 + ovladač grafiky FISH_TOUCHDRV (ovladač ke stažení na odkazu v předchozím příspěvku).
Koumes_ce4you (93)|11.8.2008 19:10
Po nekolikerem prefleshnuti mohu potvrdit,ze Panot "chrli" romky jak na bezicim pasu a sou nej a hlavne rychle. Nej FishTouch je V6 a ktomu dalsi ovladace z Eten users,Panot je ma v linku.
Grub_ce4you (18)|12.8.2008 16:38
[QUOTE="Milan_B"]Verze od Panota je myslím v angličtině, ale dle toho co čtu tak musí být SUPER.
V češtině jsou myslím pouze original ROMky a dle mého ta nejlepší je ta poslední.
Já používám original ROMku CZ 457 + ovladač grafiky FISH_TOUCHDRV (ovladač ke stažení na odkazu v předchozím příspěvku).[/QUOTE]
Ke starsim verzim s WM 6 (ne 6.1) je i pocesteni, odkaz na tu cestinu ma Panot uvedeny pod odkazem na verzi 1.05. Funguje i u verze 1.10. Viz.:

[QUOTE]
[CODE]http://rapidshare.com/files/115166154/Lokalizace_ENG__CZE__POL__ROM__HUN.rar[/CODE]
Není zde vložena lokalizace do češtiny (nemám jí rád, neboť bere RAM a zpomaluje chod PDA), kdo jí ale chce, může si nainstalovat příslušné CABy a po softresetu si vybrat příslušný jazyk[/QUOTE]


K cemu je dobry ten FISH TOUCHDRV? Zere nejakou RAMku?
Koumes_ce4you (93)|12.8.2008 19:00
Z názvu to už nějak vyplívá : na odezvu displeje.Bez tohoto musíš stylusem docela tlačit na displej.Mě teď stačí jemně přejet po displeji a hned se mi spouští apl.Takže pokud nemáš Panotovu rom,stahni a instaluj.Některé jeho Rom to ani nepotřebují:D