Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: X800 - ROM

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Chtěl bych radu,
    která je podle vás nejlepší současná ROM na X800???
    Ale aby přeci jenom byla v české lokalizaci a pokud máte link. hodťě mi ji.... díky moc.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Verze od Panota.
    Kód:
    http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14311

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Verze od Panota je myslím v angličtině, ale dle toho co čtu tak musí být SUPER.
    V češtině jsou myslím pouze original ROMky a dle mého ta nejlepší je ta poslední.
    Já používám original ROMku CZ 457 + ovladač grafiky FISH_TOUCHDRV (ovladač ke stažení na odkazu v předchozím příspěvku).

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Po nekolikerem prefleshnuti mohu potvrdit,ze Panot "chrli" romky jak na bezicim pasu a sou nej a hlavne rychle. Nej FishTouch je V6 a ktomu dalsi ovladace z Eten users,Panot je ma v linku.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od Milan_B
    Verze od Panota je myslím v angličtině, ale dle toho co čtu tak musí být SUPER.
    V češtině jsou myslím pouze original ROMky a dle mého ta nejlepší je ta poslední.
    Já používám original ROMku CZ 457 + ovladač grafiky FISH_TOUCHDRV (ovladač ke stažení na odkazu v předchozím příspěvku).
    Ke starsim verzim s WM 6 (ne 6.1) je i pocesteni, odkaz na tu cestinu ma Panot uvedeny pod odkazem na verzi 1.05. Funguje i u verze 1.10. Viz.:

Kód:
    http://rapidshare.com/files/115166154/Lokalizace_ENG__CZE__POL__ROM__HUN.rar
    Není zde vložena lokalizace do češtiny (nemám jí rád, neboť bere RAM a zpomaluje chod PDA), kdo jí ale chce, může si nainstalovat příslušné CABy a po softresetu si vybrat příslušný jazyk

K cemu je dobry ten FISH TOUCHDRV? Zere nejakou RAMku?

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Z názvu to už nějak vyplívá : na odezvu displeje.Bez tohoto musíš stylusem docela tlačit na displej.Mě teď stačí jemně přejet po displeji a hned se mi spouští apl.Takže pokud nemáš Panotovu rom,stahni a instaluj.Některé jeho Rom to ani nepotřebují

Podobná témata

1. win XP do E-TEN X800
    Od Rom4n v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 17:34
  2. CZ ROM 403 pro X800
    Od Tomáš Kubec v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 29-02-2008, 09:10
  3. E-ten X800
    Od Leosek13 v sekci Zbývající zařízení E-TEN