Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTnII HW Klavesnica

djkmito (30)|10.8.2008 11:52
neviete niekto pls ako nastavit klavesnicu aby mala rozlozenie QWERTZ namiesto QWERTY.. btw v Advacned Config som skusal dat German ale neslo to :(
kubisz (1054)|10.8.2008 12:17
ve WIN adresari by mel byt soubor SYM."kod jazyka".txt a v nem se da prehodit Z a Y
djkmito (30)|10.8.2008 12:42
aha.. diiik a este nevies nahodov ako sa na tej klavesnici pisu pismena s interpunkciou.. ako ľčščťž? neako s medzernikom ale neviem ako presne... len tak pre zaujimavost.. btw uz som to vyskusal a nechce to ist... aj tak pise fyrt y namiesto z a naopak.. :(

//uz som to nasiel ale to z a y mi nejde aj tak :(
kubisz (1054)|10.8.2008 12:47
myslim, ze byl potrebas restart telefenu (soft reset), diakritika se pise napsanim trebas A, pak fn a mezernik (ale mozna kecam, chce to vyzkouset)...ten mezernik tam nejak byl...blize to urcite popisuje manual

tohle pise nejaky zbastleny navod:

[QUOTE]pismeno > Fn > mezernik, pro dalsi diakriticky znak opakovat Fn > mezernik[/QUOTE]

jeste se tam taky pise, ze pro zapamatovani je treba zrusit "read only" atribut onoho SYM souboru (napr. pomoci Total Commanderu)
djkmito (30)|11.8.2008 18:17
ved viem.. dopisoval som predsa do prispevku ze to som uz nasiel.. a presne aj na tej stranke od sunnysoftu
bufan1 (110)|30.8.2008 09:43
Ten soubor: syn.4505, nejde smazat ani přepsat a ani mu změnit atribut z "jen čtení" Neudělá to ani Total commander. Co s tím? Je na to nějaký fígl? Díky moc.