Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 85 z 96 PrvníPrvní ... 3575838485868795 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,261 až 1,275 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No tak to nevím jestli se do toho teda mám pouštět... Počkám si asi ještě na to doladění. Koukal sem se na asi 2 ROMky a na první pohled pěkný... Jen sem chtěl jestli už někdo nemá nějaký zkušenosti. Ale díky!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Já si myslím, že to nemá cenu. Screeny lákají, ale jsou to pouze bety a to nejsou dodělané a nedoladěné. Jestli se budeš nudit, tak proč ne, ale pro normální používání, to za ty nervy nestojí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim zkoušel někdo už do WM6.5 ROmek nacpat manillu2? Jinak Zkoušel jsem udk romku a je docela fajn jen mi nejde ovládat hlasitost:-( tlačítka na boku se tváří jako kurzorový šipky THX

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

ja som skusal tuto na WM6.5 Windows Mobile 6.5 Build 21198 BETA 1 a bola celkom v pohode.
    udK Syrius Topaz R4 21040 + WM6.5 BETA1 21202 - base v2.04 mi nejde stiahnut, stale je tam nejaka chyba. To som chcel este skusit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

jestli chceš reupnu a pošlu ti odkaz

edit : jinak muj problém s tlačítkama na boku byl v tom že sem měl instnutej HTC volume control z diamondu2 proto mi to nejelo, takže hlasitost jede ale je to to klasický ošklivý ovládání
    edit 2 : dobrá WM6.5 romka je ještě SONE při stejném obsazení pamětí obsahuje víc programů které v UDK chybí ale zase nemá některé věci z Rhodium

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, tak jsem vyzkoušel novou ROM - 6.5. První zkušenosti... No, myslím, ež je to teda opravdu hodně o zvyku, ale mnohem, mnohem víc mě vyhovujeTouch Flo 3D, To ovládání je prostě tak trochu zmatený. Špatně se v něm pohybuje. Další věc je nabídka start, ta je úplně jiná než co známe. A věřte, že chvíli trvá, než se dostanete kam potřebujete... 2-3 dny a bylo by to snad v pohodě ,ale zas tak moc se mě s tím hrát nechce... Takže se vracím z5 k 6.1. No ,ale vyzkoušel sem to :-) Momentálně zkouším nahodit Eržiku :-) Takže přeju všem spoustu příjemných zkušeností z 6.5 , já du blbnout s 6.1

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

nezkousel jste nekdo uz androida? Docela me to laka ale na videich to vypada zatim dost line http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=RaphaelLinux

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím. Mám úplně začátečnický dotaz. Možná bych našel odpověď ve fóru, ale skutečně nemám čas pročítat všechny stránky. Takže se za dotaz předem omlouvám. Teď k dotazu.
    Před nedávnem jsem koupil MDA COMPACT IV. Nejsem zrovna spokojený s růžovou barvou od T-Mobile a celkovou stabilitou přístroje a rychlostí. Pokud nahraji jen Manilu, barvy jsou OK, rychlost a stabilita přístroje se ale ještě zhorší. Naopak mě plně vyhovuje vybavení, velikost i rozměry přístroje, nerad bych jej tedy měnil.
    Rád bych tedy nahrál novou ROM. Předpokládám, že lze použít nějakou pro Diamonda. Poraďte mi prosím jak na to (pokud možno podrobně) a nějakou mi doporučte. Bude to můj první pokus o změnu ROM. A byl bych nerad, aby byl pro mě i přístroj poslední .... (nerad bych jej zničil).
    Jde mi o to aby ROMka byla stabilní a nekousala se, nechci růžovou barvu ale nejlépe černou. Potřebuji nejen telefonovat a psát SMS, ale také internet, e-mail, wifi, navigaci, kalendář a úkoly (včetně synchronizace). Potřebuji fotografovat. Podmínkou je, aby ROMka byla lokalizovaná do češtiny (česká). Zvykl jsem si na TF3D, ROMka by ho měla obsahovat. Pokud se zvýší rychlost nebo výdrž na baterii, bral bych to jako "bonus navíc". No a samozřejmě bych rád občas dohrál nějaké programy ...
    Nechci nemožné?
    Děkuji

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tady bych tě odkázal na ROM Eržika a nové ofiko Radio. Pročti si to tady - http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32246

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Dík za info. Asi se dotoho pustím. Ještě pár dotazů.
    - Jak velké je riziko, že PDA zničím? Nebo vždy existuje "cesta zpět"?
    - Je možné nahrát zpět původní (nebo jinou oficiální) ROMku? Např. pro případ uplatnění záruky. Nebo o záruku definivně přicházím a již nemusím řešit zpět nahrávání půvorní ROMky?
    - Pro Diamonda je k dispozici balíček Unsigned HardSPL. Jak je to s jeho brandovanou verzí (MDA Conpact IV)? Používá stejný software?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj mám WM6.5 buld 21500 a je v něm jeden bug:

pokud máte zamknutý tel a někdo vám volá tak na dipleji vyskočí tel č a to že je neznámí a to i přes to že ho mám v kontaktech, nevíte kde je chyba a jak ji odstranit???

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od SG
    Ahoj mám WM6.5 buld 21500 a je v něm jeden bug:

pokud máte zamknutý tel a někdo vám volá tak na dipleji vyskočí tel č a to že je neznámí a to i přes to že ho mám v kontaktech, nevíte kde je chyba a jak ji odstranit???
    hoj, ja som testoval obe udK 6.5 ROMky /Beta 1 i 2/, pri 2ke som mal ten isty problem + kopu inych, viacmenej mozem povedat ze prva beta 6.5 od udK bola lepsia ako 2.

Po 2 tyzdnoch s 6.5 som presiel naspat na 6.1. 6.5 nie je este na kazdodenne pouzivanie. U mna je stabilita na 1. mieste a to Shaks.P-ove ROMky splnaju, odporucam poslednu verziu 4.00 ;-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Sorry, napsal jsem do jiného fora.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

zdravim,
    mam nasledujici problem,ktery se mi driv nestaval.
    Po pripojeni sluchatech (pres redukci od sunnysoftu...miniUSB -> 3,5mm) se mi obcas stane,ze telefon zacne sam vytacet nejaky kontakt. Driv mi to nedelalo.Nevite,cim to muze byt?
    Radio mam 1.09.25.23 a romku Macadam 1.2 (mel jsem tam i cloudyho romku a delalo to taky)...
    Muze to byt tim radiem,nebo mate jiny napad? Moc diky...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim, chci se zeptat jak se daji zmenit ikony na horni liste? (signal, baterka, oznameni atd) kamarad ma na SE X1 cab ktery prepise puvodni ikony hezkymi barevnymi.. nema nekdo odkaz na takovy cab i na Diamonda? Nasel jsme jen anglicky postup pomoci prepsani .dll souboru ale v tom se nevyznam. Diky

Strana 85 z 96 PrvníPrvní ... 3575838485868795 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32