Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 68 z 96 PrvníPrvní ... 1858666768697078 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,006 až 1,020 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

jaja01: neudělal,měl jsem? Měl jsem za to, že u UDK ROM hard reset není třeba
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

urcite... flashnout novou romku nechat ji nabehnout a hard reset... kdyz problemy pretrvaji tak timhle zpusobem: flash jakekoliv romky ne od udk -> hard reset -> udk -> a hard a melo by to jet... v pripade ze ne tak je problem nekde v softu ktery si tam nahravas jako ja sem mel s SPB....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

vsichni to po flashi romky (ne radia) doporucuji, doufam, ze to tvuj problem vyresi

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

martyfoxx: díky moc zkusím to, je možný, že to dělá spbtime2 ? jelikož jiný program od spb jsem tam neměl, ale je ho zase škoda na buzení dobrý prográmek, je nějaká alternativa?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

moc díky jdu na to, mám celej večír na testování, později dám vědět.
    Nerad bych udk8 dával pryč jelikoš mi přijde opravdu svižná, ikdyž osekaná, ale doinst. prográmků se to vyřeší.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

No ja jsem pouzival romku Nataly, byla rychla a taky odstraneny vsechny zbytecnosti, ale i prosto tam byly dle meho nazoru veci, ktere mohly jit pryc. Vyzkousel jsem tu Udk8 a asi se vratim k Nataly. Myslim si, ze neni prblem jakoukoliv aplikaci doinstalovat. Nicmene bych rad vyzkousel nejakou ktera je i s nekolika instalovanymi aplikacemi dost rychla a pohodove pracuje s ramkou.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Podle mych zkusenosti se neda vylozene rict ktery program by to delal... ale kdyz sem tam nainstaloval SPB plus a vsechny zalozky si nastavil atd... tak sem si treba pustil operu a kdyz sem sel zpet na today tak mda zamrzlo.. zkousel sem cekat nejakou dobu a nic... ted jedu na SBSH ilauncher a jinak tam mam vsechny ostatni aplikace jako driv... doonce sem nedavno zkousel SPB mobile shell a bez problemu i spb phone jel v poradku... cili pokud nepomuze ta cesta prez flash jinou romkou tak je to podle me na 100% v softu... a zda se mi ze tento problem je individuelni protoze sem to docela dlouho resil v topicu na xda a tam lide pouzivaji na stejne romce stejny soft bez problemu...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od funkyhk
    No ja jsem pouzival romku Nataly, byla rychla a taky odstraneny vsechny zbytecnosti, ale i prosto tam byly dle meho nazoru veci, ktere mohly jit pryc. Vyzkousel jsem tu Udk8 a asi se vratim k Nataly. Myslim si, ze neni prblem jakoukoliv aplikaci doinstalovat. Nicmene bych rad vyzkousel nejakou ktera je i s nekolika instalovanymi aplikacemi dost rychla a pohodove pracuje s ramkou.
    no mě nejde nahrát. nataly romka. pořád to píše ,že nemůže najít nějaký soubor.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ale mám teď Udk beta7 a jsem spokojen,běho to jak má.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Vyzkousejte tuhle romku, zrovna ji mam a vypada to solidne: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=418312
    a konkretne je to: WM6.1 WWE CE OS 20931, Build 20931 V2.2 Naked, UC Ready

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Otazocka, ma nejaky vyznam prejst z radia 1.00.25.05 /co som cital ze je vpoho co sa tyka baterky-signalu/ na nejake ine radio ? A ak ano, ake radio ? Dakujem

ps.vdaka tejto stranke som sa rozhodol, ze si dam ROMku udK Syrius Beta 8, rychla romka, ale mal som tam problem s Operou /zle zobrazovala flash+padala/, takze odporucam ludom co ju maju, nech otestuju poriadne operu, pripadne radim pouzivat iny browser.
    Takze som bol donuteny prejst na inu ROM /opera je zaklad u mna/, momentalne ficim na Shaks.P v3.20 a absolutna spokojnost.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

ja momentalne bezim na udk 7 a jsem opravdu spokojeny... ale spise ze zvedavosti bych rad zkusil tu shaks tomuku docela se me zalibila... chtel jsem se optat co tam mas za radia a jak dlouho vydrzi??

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Nikde se nemuzu dohledat linku ke stazeni na tu Shaks rom, muzete nekdo poslat, diky..
    Uz mam....

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Radio mam z 1.93 tj. 1.00.25.05, vydrz este testujem, ps. ta romka je pekne rychla a stabilna /dokonca sam Shaks: "Yep running super sweet here as well, not soft reset the phone for a few days which is suprising and I'm not currently working on a new version (unless something big happens) as I think this rom is everything I wanted."/

ps. na stiahnutie je tu: link

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim, mohl by mi sem prosim nekdo upnout soubor tmail.exe z anglicke (nepočeštěné) udK8 romky? Je to ve složce \windows. Diky

PS: ja jsem si ho prepsal tim souborem co zobrazi zpet zmizele slozky odstranene posty, ale rozhodila se mi tim cestina tak chci zpet ten puvodni tmail..

Strana 68 z 96 PrvníPrvní ... 1858666768697078 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32