Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 66 z 96 PrvníPrvní ... 1656646566676876 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 976 až 990 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ju,už to mám,dikes.Ale stejně mi ty soubory nejdou přepsat a to jsem ty původní ukončil v Task manageru.AŤ dělám co dělám nechtěj se přepsat
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

TotalCommander......ach jo,....

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nesmis je tam nahravat z PC!!! Musis je tam nahrat az na telefonu, bud pomoci Pruzkumniku, nebo jinych programu, napr. Resco Explorer nebo Total Commander.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak se mi to konečně podařilo,dikes. Ještě mám jeden problém. Zničeho nic mi přístroj nepřehrává mp3 jako vyzvánění.hrál je normálně,a teď je ticho ani vibrace.Automaticky se to přehodí na windousácký zvonění a to funguje normálně.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vysla udK beta 8

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Už ji tam máš ????

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Matt4881
    Citace Původně odesláno od mogul-m
    To: Matt4881 + Bagio.
    Hledani me trvalo 5min. Priste se kluci vice snazte. Je to na listu 53.
    Tak bud sem slepej a blbej nebo nevim! Nic o SMS/MMS sem tam nenašel a žádnou Dutou Romku nebo co to tam je si tam dávat nehodlám! Mám normál HTC Diamond a ne Compact IV. od T-Mobile! Ale dík za sqelou pomoc :sarcastic:
    Delas si ze mne legraci ? Clovek ti to hodi az pod nos a ty jsi jeste sarkastickej ? Priste na tebe pecu !

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

tak jsem dal nove radio a hlavne novou udk 8 ... vypada dobre, stejne jako predchozi, rychla, zatim vse bez problemu ...

jedine, co se mi nelibi, je kosmetika - na prvni obrazovce tf3d se datum prestehovalo pod hodiny, vedle budik ... takze jsem musel dat pryc svuj zazity format čtvrtek, 22.ledna 2009, protoze se to tam nevejde ... co vedlo k teto zmene netusim, ted mam nahore prazdnej radek je s operatorem ...

a dotaz: kam na internal storage dat wavy, aby je system videl a mohl jsem je priradit sms, emailu etc ? zkousel jsem My Documents, ale prd ... diky

edit: uz mi to jde, nechtene jsem se uklepl a dal wavy do Internal Sorage/My Documents/My Ringtones ... pokud se daj primo do My Documents, jsou videt ;-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

kurna tak preci jen problem - nomalne mi v tf3d v zalozce music vzdycky automaticky naslo vsechny mp3 na karte, ted jen ty v telefonu a v my documents a neumim ho donutit, aby zobrazoval vsechny - umim si vytvorit playlist, do nej vse dat ale nedonutim ho, aby ho pouzival jako vychozi, poradte please

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Matt4881
    To: Matt4881 + Bagio.
    Hledani me trvalo 5min. Priste se kluci vice snazte. Je to na listu 53.
    Tak bud sem slepej a blbej nebo nevim! Nic o SMS/MMS sem tam nenašel a žádnou Dutou Romku nebo co to tam je si tam dávat nehodlám! Mám normál HTC Diamond a ne Compact IV. od T-Mobile! Ale dík za sqelou pomoc :sarcastic:
    Delas si ze mne legraci ? Clovek ti to hodi az pod nos a ty jsi jeste sarkastickej ? Priste na tebe pecu !
    Tak se hned nerozčiluj samo že jsem to našel a už je vše OK. Jen sem to nestihnul Editovat bo sem musel do práce Díky Ti!!!:yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

zatim zkousim pomalu (jsem v praci) Udk beta 8...je to rychly jak prase
    datum je tedy presunuto dolu doleva a zatim nemuzu najit Gsen...takze netusim,jestli tam je Landscape Manila...dale kdyz jsem dal kalibraci Gsenzoru,tak se mi to opet nenastavilo (v minule bete to bylo v pohode....)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

zajimave, me kalibrace jde v pohode - to je jedna z veci, ktere hned zkousim ... s tou hudbou nevis ?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

tak ja to mam zas opacne...hudba uplne v pohode...s problemem ti bohuzel nepomuzu,bo netusim :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Zdravím chcel by som sa spýtať či by som mohol sformátovať internall strong.Mám na mysli tak že bude tel pripojený ako pametová karta alebo a dám formátovať.Nemôžem tým nič pokaziť??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

a co si od toho formatovani slibujes ? myslim, ze jsem nekde ve volbach telefonu videl mazani cele internal storage, to by mozna naformatovani suplovalo ...

edit: ano, ted jsem se dival, je to v Settings/Clear Storage a tam se da vybrat Format Internal Storage

Strana 66 z 96 PrvníPrvní ... 1656646566676876 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32