Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 51 z 96 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 751 až 765 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ano, polozky Comm Manageru se daji menit. Pouzij Advanced Configuration Tool.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Dík :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

nainstaluj si advanced config a v nem (volba Menu, vpravo dole) More Settings/Comm Manager muzes zmenit polozky, ktere se ti budou v Comm Manageru zobrazovat

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

EXCEPTOR

Osobně sem prolezl všechny stránky než jsem se začal ptát. Naprosto s tebou souhlasím co se týče čtení ... Jenže ... dneska má tohle vlákno asi 75 stran a je problém to celý pročítat jen proto, abych se dozvěděl to co hledám když je to kravinka na jeden řádek... no a pak to celý číst... skoro nemyslitelný... chtělo by to už tady trochu vyčistit...je tady asi tak 40 stránek nepotřebných textů (jestli né víc)... a pak se v tom pročítej... Každej vůl se na to radši eptá znovu než aby to někde hledal - pročíst tohle vlákno je podle mě na půl dne...To to sem radši každejj napíše..

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Rád bych se zeptal na jednu věc. Proč mi v ROM udK nefunguje sms chat, tedy smsky jako chat. v SMS Tweakeru mám nastaveno jako Threaded mode.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Soukynek
    EXCEPTOR

Osobně sem prolezl všechny stránky než jsem se začal ptát. Naprosto s tebou souhlasím co se týče čtení ... Jenže ... dneska má tohle vlákno asi 75 stran a je problém to celý pročítat jen proto, abych se dozvěděl to co hledám když je to kravinka na jeden řádek... no a pak to celý číst... skoro nemyslitelný... chtělo by to už tady trochu vyčistit...je tady asi tak 40 stránek nepotřebných textů (jestli né víc)... a pak se v tom pročítej... Každej vůl se na to radši eptá znovu než aby to někde hledal - pročíst tohle vlákno je podle mě na půl dne...To to sem radši každejj napíše..
    Tak je fakt ze je toho moc, ale da se to taky prochazet zpetne, cili nejdu od zacatku, ale od konce a tak to muzu najit rychleji.
    Jinak dalsi moznosti jak to zprehlednit, je udelat jeden prispevek (nejlepe ten prvni), ktery se bude neustale aktualizovat a na nej se bude odkazovat. Taky se da udelat nove tena se souhrnem, ktere by bylo zamcene a jen by se editoval prvni prispevek. Moznosti je vic. Ono ikdyz to procistis, tak se stale najde nekdo kdo se zepta, protoze, lidi kterym se nechce si projit ani 5 stranek je hodne... Ja se treba snazim si temata prochazet, protoze se tam vetsinou dozvim i neco jineho a uzitecneho

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od MartyFoxx
    Citace Původně odesláno od Bucci
    XDmod 1.0 - můžu doporučit - spolu s rádiem 1.09.20.23 naprostá spokojenost
    muzu poprosit o nejaky thread kde se da najit tato romka?? na xda sem ji nenasel a nebo neumim pouzivat vyhledavace a ani google mi nejak nepomohl

edit: nasel sem romku XBmod HD http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=458788 je to ono?
    jj je to ona - sorry za překlep....

jenom bych dodal, že jsem k ní doinstaloval Slider phone canvas, a musel jsem reinstalovat HTC Album (nějak blbnulo)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Chcelo by to v prvom prispevku editovat najpouzivanejsie ROMky a radia, pripadne odkazy na vylepsenia a opravy. Ale to chce fanatika, co by sa tomu venoval.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Sem trošićku zoufalej z naprosto triviálního problému Jakmile sem nainstaloval tu Romku jak ste mi tady poradili, nemůžu prostě nikde najít jak přehodit čas z PM/AM na 00:00-23:59. Sice to je urćitě triviální problém, ale opravdu si nevím rady ops:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od MartanCJ
    Sem trošićku zoufalej z naprosto triviálního problému Jakmile sem nainstaloval tu Romku jak ste mi tady poradili, nemůžu prostě nikde najít jak přehodit čas z PM/AM na 00:00-23:59. Sice to je urćitě triviální problém, ale opravdu si nevím rady ops:
    settings - system - regional settings - time - time style

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Jak je to stou hlasitostí UDK, hraje to hlasitěji asi i do sluchátek že ? páč nepoužívám ty stock sluchátka a hrajou mi trochu potichu a třebas rádio mi hraje slabě.

A nebyl by nějaký jiný program na rádio, co by měl ekvalizér a hrál hlasitěji ? :P

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od r.mrazik
    Citace Původně odesláno od MartanCJ
    settings - system - regional settings - time - time style
    díky moc, já to pořád hledal v nastavení hodin...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Tak mam uDK od dnes. Zatial moj subjektivny dojem je, ze je rychlejsia ako Dutty. Teraz par poznatkov
    Nedostatky obroti Dutty, resp. co som musel doinstalovat.
    dutty mal zalozky v programoch, tu je vsetko v roote, chyba mi File Explorer Extension, GB-Soft Tweak.
    A active Sync mi stale bezi na pozadi, musim kuknut ako to odpalit, niekde sa to tu uz pisalo, tak budem musiet pohladat :-)
    A este som si doinstaloval par veci, co mi chyba aj u Duttyho.
    Mozno by bolo dobre obcas napisat ake, aby aj ostatny uzivatelia vedeli, co kto zhruba pouziva.
    NoData
    Diamond TF3D Config,
    Advanced Config
    TotalCommander
    4stlpce ikon
    klakson
    TT7, SlovoEd. /tieto ma stvu, lebo ich mam na karte, ale vzdy to musim instalovat/

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Jak se zbavit ActiveSyncu z bezicich prgramu:
    Start - Settings - System - Task Manager kde podrzis stylus/prst na ActiveSync a vyberes Add Exclusive

Toto udela ze to bezi na pozadi a neotravuje to v tom rychlem vypisu bezicich programu. Uplne vypnout to nejde, pak by se to k PC nepripojilo. Dutty to mel uz standartne udelane takto. Je to ale jen otazka par kliknuti

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

to Exceptor : Dik, usetril si mi v tomto predsilvestrovskom zhone vyhladavanie. Tak jednoduche, ze mi to nenapadlo. Dik.

Strana 51 z 96 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32