Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 45 z 96 PrvníPrvní ... 3543444546475595 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 661 až 675 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od vodopadek
    no tak nabidni betu k otestovani nam ja trebas cas mam a rad to vyzkousim...
    Autor mi psal, ze po zaregistrovani na Tocuhxperience by mela jit stahnout beta, ja jsem ji zatim netahal.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od maXtreme
    A jak je to tam nazvane? :-) a co jeste bys doporucil upravit tweakem?
    ahoj, jmenuje se to touch-sensitive wheel... tam si to povolis v cem chces, kontakty, smsky, internet explorer a dalsi.. jinak jsem si pres to jeste vypnul startup sound, nastavil disconnect after 30s, k dalsimu jsem se nedostal musim balit darecky jinak jsem zatim s udk spokojen, vcera jsem dal novou baterku BP-E270 tak jsem zvedav ja bude drzet.. zatim od vcerejska od odpoledne kdy jsem nabil naplno, ubylo 13% pri beznem pouzivani a nejakem nastavovani.. uvidime jak bude drzet dale..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

to VP:

no tak jsem se regnul.. no a beta zadna ke stazeni neni, jen je cosi psano o tom, ze bude betatesterum poskytnuta nejaka zaplata na opraveni kritickych chyb.. a ze beta bude uvolnena pozdeji.. takze zatim neni co testovat.. ale pokud jsi v nejakem uzssim okruhu betatesteru tak se logni at mas moznost stahnout a sup sem s tim.. my to otestujem za tebe

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od Onygzz
    Ahoj všem,

Ona mně konečně vyhovující kombinace je tahle ROM:

Kód:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=405728
    Jinak mám light verzi s 12MB PP...systém je fakt supr svěží...žádný lagy v tflo3d jako u ostatních, prostě opravdu jede jak z praku. Satelity v TT7 chytnu během pár vteřin i doma v pokoji

Prostě všemi deseti mohu doporučit:yes:
    Ahoj, jestli jsem se dobre koukal, tak tam verzi 12 MB PP Lite nemuzu najit, je tam jenom 16 MB PP nebo Dynamic PP.
    Tak kterou vlastne mas ? Nebo mas tu starsi verzi ? Tu totiz delal se 12 MB PP.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ja jsem ted nahodil tu 2.4 lite s dynamic PP a nemuzu si to vynachvalit Je fakt svizna, dobre pripravena a vypada to na hodne slusnou praci s RAMkou. Takze budu testovat a nejak poradne tomu nalozim, ale zatim spokojenost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

nemate nekdo nahodou funkcni cab tf3d z htc hd? stahl jsem si nejaky cab odtud http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=443777 ale vypada ze je dost nedodelany.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Dobry podvecer,

Nezlobte se, ze zde pisu dotazy ktere jsou pro mnohe nebo snad vsechny z Vas banalni. Ja je byl nuceny cis na foru do predvcerejsiho dne kdy jsem vlastnil Nokii N82 se Symbianem a od vcerejska HTC Diamond. Podarilo se mi jej uspesne pripravit pro nahrati nove rom, jen se v tom absolutne neorientuji, prot prosim o doporuceni nejake. Pokud mozno v ceskem jazyce a taky o nejaky odkaz ci strucny navod pro jeji instalaci. Nikde jsem ho nenasel. A muj druhy problem spociva v nastaveni internetoveho pripojeni ( Vodafone ). Chtel bych plne vyuzivat pulrocniho internetu zdarma alespon ve vecech jako je update pocasi, qip a treba i neco vic. Zkousel jsem pripojeni nastavit manualne podle ruznych navodu a zarizeni se proste nepripoji. Nechapu proc. Takze opet prosim o nejaky odkaz nejlepe overeneho nastaveni.
    Dekuji za pochopeni a taky za odpovedi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od VP
    Ahoj, jestli jsem se dobre koukal, tak tam verzi 12 MB PP Lite nemuzu najit, je tam jenom 16 MB PP nebo Dynamic PP.
    Tak kterou vlastne mas ? Nebo mas tu starsi verzi ? Tu totiz delal se 12 MB PP.
    Omlouvám se...překlep..mám light s 16PP.

EDIT: vodopadek, no hlavně že Tvůj příspěvěk je opravdu hodnotný a vůbec není OT:sarcastic: btw. mám dojem že citovat se nemá POUZE předchozí příspěvěk

Jinak doplnění k infu o ROM....včera o půlnoci jsem to sundal z nabíječky se 100% nabitou baterkou...celou dobu zaplý GSM modul, od rána několik telefonátů (asi 5), cca 10 SMS, nějaké fotky + videa, a dost nastavování doplněné několika SR...nyní mám 70% baterky...imho celkem slušné:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

ach ty citace.. takhle mame 2 prispevky na strance.. to by to neslo zkratit? sup uprav to nebo te admin bude popohanet

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

to Onygzz: se hned necerti ja jen ze kvuli opakovani nekolika dlouhych radku je tu potom mega vlakno, ktere nez procte nekdo kdo je novej tak se z toho zblazni to nebylo napomenuti ale jen poznamka..
    Jinak UDK frci jako vino.. vysoka spokojenost. Jeste by bylo super kdyby vydal udk betu6, kde by melo byti zase spousta novinek..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim, jak zmensim u uDK velikost textu v TF3D v zalozce SMS? Aby se mi zpravy zobrazovaly malym pismem jak to bylo u duttyho romky? Diky za radu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A jeste mi na uDK nefunguje cab pro pridani vlastniho mesta.. weather database editor.. nemate nekdo nejakou alternativu?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

ahojky lidičky, mám dotázek stahuji tuto verzi udk BETA5_udK_Syrius_HD-R0_20759_WWE.zip (83.5 MB) ze dne 21.10.2008. To vlákno má přes 90 stránek a část jsem ho prošel, ale jinou verzi jsem nenašel. Je to tedy poslední verze? A má se flashnou i radio netuším k čemu to je dobré. Je tam nová verze Diamond Radio Updated 12.12.2008 - new:1.08.25.20(Original Diamond radio). Jinak díky vodopadku za první rady a nakopnutí s HTC...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

to maxtreme: na sms pouzij toto: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=124481&d=1224811355 kdyby to neslo najdi si na XDA-developers sms zoom... mesta jsem jeste nezkousel.. vyzkousim a dam vedet..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

to romv: jj.. to je posledni verze to je spravne.. a radio taky flashni, mam to samy co pises a vse funguje jak ma k plne spokojenosti...:yes:

Strana 45 z 96 PrvníPrvní ... 3543444546475595 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32