Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 43 z 96 PrvníPrvní ... 3341424344455393 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

ad 1. A aky mas aparat - HTC Diamond alebo MDA Compact IV od T-mobilu?
    ad 3. Ked sa po ukonceni Opery pozries do procesov v task managery, tak tam stale bezi.(je to viditelne aj podla vyuzitia pamate)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mam MDA Compact IV od T-Mobile. Pokud operu ukoncim, tak se uplne ukonci. V procesech nezustava! Zkousel jsem to nekolikrat a vzdy se ukoncila normalne.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Hmm, tak to moze byt aj tym, lebo ja mam HTC Diamond, a uz som sa parkrat niekde docital, ze sa rovnaka rom sprava rozne na tychto dvoch modeloch.
    Zatial dik.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Je to zajimave, ale muze to tak byt. Kazdopadne nemas zac

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Dobrý večer,

chtěl bych se jako začátečník zeptat, zda by mi někdo mohl poradit a zaslat odkaz na to jak snadno a rychle přehrát nový software na můj HTC Touch Diamond, koupený v září tohoto roku. Verze ROM mám 1.37.401.3 a bohužel se mi na tomto foru nepodařilo najít jednoduchý a stručný návod. Nefunguje mi totiž vyzvánění a telefon je celkově pomalý. Předem děkuji za odpověď.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Zde si stahni novou ROM pote sparuj telefon pres actve sync s pc a pust ten soubor s tou ROM-kou je to exe

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

dytr: pokud chces vyzkouset neoficialni romku nebo jine radio a vladnes anglictinou, zde je velice pekne sepsany navod ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Podle toho co pisete mi nepripadne uDK krom vydrze lepsi nez Duttys.. v cem je teda lepsi uDK? Nebo jake jsou ty nejzasadnejsi rozdily? (krom klavesnice, zvuku a vydrze)

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Vyskusal som Duttyho aj udK Syrius, tiez sa akosi neviem rozhodnut ... vydrz sa mi zda naozaj pri udK lepsia, aj touch flo je rychlejsie (obcas az prilis), duttyho rom mi pripada taka plynulejsia a hlavne prehladnejsia. Pre tie problemy s klavesnicou a prisernym plechovym zvukom som sa zatial vratil k 3.6 od duttyho a zatial spokojnost. Po instalacii udK mi zostal aspon pekny splash screen, co nahradil ten ruzovy tmobil boot. Pokial ide o OPERU, zostava mi visiet pri oboch verziach (mam tiez MDA compact IV) Este by som sa chcel spytat, ci nevie niekto poradit, ako dostat do diamonda/mda slovensky slovnik T9(xt9) resp. ci vobec existuje nejaky funkcny (udajne ano).Skusal som totiz T9 Slovak.cab (nefunguje vobec) a T9 input 14 languages (tam som aspon spustil cesku t9 ... hoci bola "utajena" za prazdnym nazvom v ponuke t9.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ja mel Duttyho a ted mam udK a udK je podle me lepsi. Vetsi vydrz je dobra. Co se zvuku tyce, je fakt ze je prehnany, ale jde to lehce vyresit snizenim hlasitosti Treba to udK v pristi bete 6 opravi, uz se na to dotazovalo vic lidi. Co se tyce klavesnice, tak jsem si prave nahral HD klavesnici, ktera je stejne "mala" jako u Duttyho, ale ma navic sipky pro snadny posun v textu, tyto sipky me chybely, jsou opravdu uzitecne. Vypada to nasledovne: phone keyboard, compact qwerty a full qwerty. Pokud by to nekdo chtel take tak zde je navod jak na to. Bacha ale, jediny zpusob jak se vratit k tomu puvodnimu je HR
    Co jsem se docetl ze bude jako novinka v nove beta 6 od udK je toto. Je to sikovny proti nechtennemu zvednuti hovoru
    Takze se urcite mame na co tesit. Ja jsem s udK ROMkou zatim naprosto spokojeny a nemam s ni zadne vetsi problemy, jen jeden mensi a to, ze kdyz nastavim kalendar na vychozi zobrazeni mesicni, tak po otevreni se objevi denni, ale to je detail...
    Jinak s tim ze opera zustane vyset problem nemam.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Onygzz
    Ahoj...důrazně nedoporučuju flashovat Duttyho finální 3.6. Telefon maximálně zasekaný a spoustu bugů (vyzvánění, kalendář po SR atd.). Teď mám Swifta a spokojenost zatím.
    Ja mam monentalne tiez Duttyho 3.6 ale subjektivne je asi najhorsia. Seka sa. Chcel s nou uz skoncit, ale uz ma 3.6b, tak uvidim.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nechtěl s tím Duty náhodou seknout a věnovat se rodině?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Chcel sa venovat rodine, ale asi mu bolo trapne vydat taku zlu ROMku ako je 3.6.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Duttyho ROM 3.6b je zalozena na ROM 3.3, ale je tam opraveny memory leak a nejake dalsi drobnosti. Vydal ju proto, protoze si to pralo dost lidi. Jaka je nevim, nezkousel jsem a ani ji zkouset nebudu, jsem plne spokojeny s udK ROMkou...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

to : Exceptor
    Daj prosim ta link na tu udk Romku.

Strana 43 z 96 PrvníPrvní ... 3341424344455393 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32