Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 37 z 96 PrvníPrvní ... 2735363738394787 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 541 až 555 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

zdravim, jsem cerstvy majitel htc touch diamondu a bojuji s updatem rom, mohli by ste mi pls napsat jak dlouho to cca trva, kdyz postupuji podle navodu tzn. nahraji to na kartu, prejmenuji DIAMIMG.nbh, namackam ten trojstisk a pak se to asi rozjede bila obrazovka loading a cekam..

prosim o priblizny cas, jestli to teda delam spravne
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

po trojstisku (Soft Reset + Hold volume down button + back button) tě to ještě má vyzvat ke stisku Power buttonu, aby začalo flashování. pak je to tak 3-5 minut, nevím přesně, dělal jsem to naposled v pátek a dneska to v plánu nemám

btw: od toho pátku jedu RUU_Duttys_V3.4_WWE_5.2.20761.14.2_CVSD a zatím žádný problémy.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v čem je 3.4 lepší než 3.2 mimo to že má drivery z 1.97? diky za odpoved

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

topesto: Jak vypadá to nový ovládání hlasitosti o kterým se píše v changelogu? Můžeš poslat screen? Díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od cluck
    Citace Původně odesláno od infiniti
    Tak jsem naflashoval verzi 3.4 a vsechno mi chodilo bez problemu, pak jsem nahral cestinu (Sunnysoft InterWrite Pro 9.5.3.361) a prestali mi fungovat kontakty- nejdou spustit a kdyz kliknu na telefon tak nemuzu minimalizovat numerickou klavesnici. Nevite nekdo co stim? Dalsi problem je ve zpravach, ale to se da vyresit nahranim tmail.exe.
    Pak mam problem se zapinanim Wi-Fi, ale to jsem mel i u originalni verze od HTC, obcas jde zapnout a obcas ne, vetsinou ale nejde... Nemate nekdo nejake reseni, prosim!?
    Už se to tu probíral potřebuješ češtinu pro ROM 1.93
    a nie na 1.97 ??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Koupil jsem Daimonda a je v něm ROMka Duttys V2,8 RTM WWE. Myslíte, že mi tam půjde dát ofiko ROMka 1.93 WWE bez problémů? Předpokládám, že Diamond je už odemčený a tak by mi tam měla jít jakákoliv ¨ROM.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Neměl by být problém... I kdyby tam byl vrácenej originál SPL (což bych se docela divil), tak oficiální ROMka tam půjde.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

to jaydoo:
    na ROMce od Duttyho 3.4 mi čeština na ROM 1.93 běží bez problémů, až na zobrazení odesl a odstr. sms, ale na to tady chlapci už přišli, za což díky.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsem asi jelito, ale všude tu píšete o problému s 3.4 a češtinou u zpráv v zobrazením složek, ale já mám problém se otevřením samotné SMS zprávy. Po kliknutí se mi zobrazí prázdné okno. A přepsnáním daným souborů jsem si nějak nepomohl nebo něco dělám špatně:-(. Nemáte radu prosím?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v čem je duttyho rom 3.4 lepší než verze 3.2 mimo to že má drivery z rom 1.97? diky za odpoved

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Dnes jsem našel dobrou věcičku jak přepínat obrazovku Dnes a 3D Touchflo , viz článek tady http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1095 doufám, že to Dutty brzo implemntuje do nové romky... je to vychytávka celkem.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od luka.m
    Jsem asi jelito, ale všude tu píšete o problému s 3.4 a češtinou u zpráv v zobrazením složek, ale já mám problém se otevřením samotné SMS zprávy. Po kliknutí se mi zobrazí prázdné okno. A přepsnáním daným souborů jsem si nějak nepomohl nebo něco dělám špatně:-(. Nemáte radu prosím?
    Prepni do classic mode.

Nováček
    Registrace
    May 2006

To se tu opravdu nikdo nenajde, kdo by mi píchl? Nahrál jsem si poslední Duttyho ROM 3.4 a když nainstaluji CZ ve verzi 1.93, tak při otevření SMS zprávy se mi zobrazí prázdné okno. Zpráva nikde. Zkoušel jsem všechny návody co jsem tu našel a prd. To mám jen já podobný problém???

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

A ked odstranis cestinu, su spravy v poriadku ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od luka.m
    To se tu opravdu nikdo nenajde, kdo by mi píchl? Nahrál jsem si poslední Duttyho ROM 3.4 a když nainstaluji CZ ve verzi 1.93, tak při otevření SMS zprávy se mi zobrazí prázdné okno. Zpráva nikde. Zkoušel jsem všechny návody co jsem tu našel a prd. To mám jen já podobný problém???
    No, nechci rejpat, ale neni řešení hned nad tvým příspěvkem??

Strana 37 z 96 PrvníPrvní ... 2735363738394787 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32