Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 35 z 96 PrvníPrvní ... 2533343536374585 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 511 až 525 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak mam ve svem MDA Compact IV danou Duttyho ROM 3.3 a zatim jsem maximalne spokojenej, vsechno funguje tak jak ma :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Tak jsem právě zkusil nainstalovat češtinu na Duttyho 3.3 a opět mi chybí odeslané a odstraněné SMS.. Může mi to někdo s 3.3 a CZ ověřit? Nebo mám špatnou češtinu? Mám 9.5.3.367.

EDIT: Taky se vámu 3.3 při spuštění Opery a otočení na stranu (naležato) spustí aplikace telefonu?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

U 3.2 mam odeslane a odstranene pouze u e-mailu. U SMS to nemam. A popravde, nikdy jsem ani nemel. Cestina na 3.2 jede. Akorat me pokonila velikost pismen pri nastavovani hlasitosti. To me udelala i u verze 2.2, takze to je problem ciste te cestiny. Opravit se to nastesti da. U 3.2 je jeste problem s nastavenim oznameni pro SMS a vyzvanecima tonama, ktere se daji doinstalovat cabem od olinexu. Vyzvaneni SMS se nastavi v registrech a taktez je po problemu. Vic chyb jsem zatim nezaznamenal a po techto upravach jede 3.2 v poho.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jak se da spravit ta velikost fontů u nastavovaní hlasitosti? Diky

Registrace
    Sep 2008

mogul-m: ještě v Duttyho 2.3a (která mi bohužel zkolabovala) bylo vše OK - i v češtině jsem měl všechny složky u SMS...

maXtreme: buď změnou HTCVolumeControl.dll z jiné verze ROM nebo tam jednoduše nainstaluj tento CAB - ovládání se mi takto líbí i víc

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Omlouvám se, že vstupuju do tohoto téma se svým problémem. Odešla mi na CompactuIV dotyková vrstva a potřebuju ho reklamovat. Mám na něm HARD SPL a Duttyho romku a potřeboval bych tam vrátit původní. Romku s rádiem mám, ale nikde jsem nenašel jakej původní SPL tam byl a kde ho najdu. Postup na vrácení SPL jsem četl, jen nemám ten správnej soubor SPL na CompactIV. Děkuji za radu.

Registrace
    Sep 2008

Originální (stock) SPL najdeš tady. Dále v tom tématu je tam postup... Já jsem ve svém MDA měl SPL 1.37. Doma mám i zálohu originálu z MDA Compact IV..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jinak k těm chybějícím složkám v SMS.. mě chybí také..

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

doporucuju neinstalovat novou duttyho romku v3.3...jsou tam velky problemy...teda aspon u mne...treba to,ze prace s GSENem je totalne spatna.Telefon po rotaci pada do uvodni obrazovky a mrzne to...jinak romka je rychla,jen doufam,ze doresi tyhle veci...obcas i sama to romka mrzne a zda se mi to takovy pochybny...proste.radim pockat nez se vse vychyta...

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Děkuji, na téhle stránce jsem byl, akorát jsem měl za to, že to je pro Diamonda a nikoliv pro MDA Compact IV. Nebo je to stejný ? Dík

Registrace
    Sep 2008

Tak tady je má záloha SPL z MDA Compact IV.. Je to ale ve formátu nb - pro flash potřebuješ nbh. Mám tu utilitu na předělání, ale řekl bych, že z ní neleze úplně to pravé.. Osobně bych tam dal stock 1.37 a pak přes to ještě jednou flashnul celou T-Mobile ROM.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak Dutty uz pracuje na verzi 3.4 a tady mate momentalni seznam zmen, ktery se muze jeste zmenit.

* ChangeLog V3.4 APR [Almost Perfect Rom] Ongoing work

* Fixed Opera not exiting and killing process to free up ram/memory
    * Fixed Touch Keyboard Font Permanently
    * Fixed t9 issue with Touch Keyboard
    * Fixed Touch Keyboard sip change after every soft reset
    * Fixed Alarm in rom for people experiencing problems
    * Added new HTC Volume Control from voda 1.97 rom
    * Removed GNES from rom -----> will provide cab for it
    * Removed File Explorer Link in Program Folder, Internal Storage.lnk does all that now
    * Removed sim fix from start up folder for people who wants to show sim contacts
    * Show Sim contacts now default in Rom
    * Hide Sim.cab in System Tools Folder for easy install to hide sim contacts
    * Some minor changes in registry
    * Some other bug fixes

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Nemuzu si odpustit - " Ja vam to rikal" V3.2 takove zasadni problemy nema. Rozhodne si jeste pockam, jak dopadne i 3.4, protoze tam zase bude davat nove veci a odstranovat nektere stavajici, takze v tom zase bude trosku problemů. Pockam tak tyden po uvedeni a uvidim, jestli zmenim, nebo ne. Nicmene samotna 3.2 je rychlejsi , nez 3.3. Pokud se par veci v 3.4 vyhaze, rychlost se srovna a pak uz to bude mit i smysl pro zmenu.

Registrace
    Sep 2008

Já jsem 3.3 zkusil, ale hned tam dal 3.2. Ani nevím proč, ale ta 3.3 mi nějak nesedla. U Duttyho 3.2 mě ale nějak zlobí pravá kontextová klávesa na hlavní obrazovce s hodinama - cokoli tam přiřadím, tak to nereaguje..

Co se týká složek SMS, tak se mi to podařilo pokusama vyřešit .. Tady jsou v ZIPu opravné soubory, tak aby u nových Duttyho ROMek byly vidět po aplikaci češtiny všechny složky u SMS.. V balíku jsou 3 soubory - tmail.exe (aplikace zpráv), outres.dll (knihovna aplikace), outres.dll.0405.mui (soubor s CZ překladem). Těmito soubory přepište ty ve windows. Aplikaci tmail.exe musíte napřed ukončit pomocí TaskManageru. Přepsat to jde jen v PDA (ne ze stolního PC) třeba pomocí Total Commanderu. Pak jsem udělal soft reset (možná ani není potřeba) a je to OK. Mám z toho fakt radost .. Soubory jsem vytáhl z české T-Mobile ROMky 1.93.
    PS: Možná stačí přepsat jen tmail.exe - to už ale teď - vzhledem k tomu, že jsem přepisoval všechny ty soubory - nezjistím ..

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

skusali ste nahrat Dutyho romku cez internal storage ?! ak ano, tak hodte skusenosti a postup. dakujem moc.

Strana 35 z 96 PrvníPrvní ... 2533343536374585 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32