Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 26 z 96 PrvníPrvní ... 1624252627283676 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 376 až 390 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od blackman_82
    nevite jak upravit TF3D tak aby mi zobrazila vice nez jen jednu polozku na obrazovce dnes???
    Jde to vubec :?:

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

nevim, jestli dobre rozumim tomu "vice nez jednu polozku na obrazovce dnes" ale jestli myslis pouzivat udelatka, ktera se davaji do dnes (today) a presto neprijit o tf3d tak existuje vyborne reseni SecondToday

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

rozdil je jenom v "hlasovem ovladani" ... ja mam MSVC .. to je MS Voice Command, je to povedeny program, ale v podstate k nicemu

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj.
    Jelikož asi budu rekalmovat Diamonda, tak jsem si do něj nahrál jen oficiální ROM 1.93.401.2, Vše OK, až na GPS. Pozici najde, ale když jedu v autě, tak ukazuje tak se zpožděním 5s. Takže to. Verze ROM původní, 1.37 byla v tomhle OK. Netušíte někdo, čím to může být?
    Myslím, že problém bude asi v tom, že ta GPS je teď hrozně nepřesná. Když např. jedu 60 km/h, tak mi to ukazuje pozici tak o 20m zpátky.

Když si nainstaluju samostatné jine radio, smaže se mi nastavení tefonu a instalované programy?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim, mel bych dotaz ohledne duttyho romky. U Swiftb romky mi nejde nastavit trvani blikani u prichozi SMS a zmeskaneho hovoru a dale mi nefunguje u wifi sifrovani WPA2-PSK TKIP (v poslednim kroku je natvrdo zaskrtla volba using IEEE network access control, ktera nejde zrusit. Lze tyto veci u duttyho romky menit/vypnout?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

ahoj, u duttyho romky i u predchozim oficialnich, ktere jsem mel, neslo trvani blikani sms a hovoru zmenit, bylo zasedle, bral jsem to jako vlastnost systemu, kor, kdyz je to i u swiftb ... chce to holt projit fora, predpokladam, ze se to musi dat nekde v registrech zmenit ...

sifrovani wpa2-psk tkip normalne pouzivam, stejne tak slo vybrat i v offiko romkach

edit: aha promin, spatne jsem cetl, na co se ptas - v duttyho romce je to ieee jak u sifrovani aes tak tkip zasedle a zaskrtnute, s nemoznosti menit parametry, jak to bylo u ofic romek si nepamatuju

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Diky. Nemoznost zmeny blikani mi celkem vadi, protoze defaultne je ted vybrane a nastavene na 5 min, ale jak jsem psal, volba je zasedla a bohuzel nejde menit ... A kdyz chci zjistit, jestli mi nekdo nevolal nebo nepsal, tak musim zapinat displej ... Pokud si dobre pamatuju, tak u ofiko romky (MDA Compact IV) to slo. Zkousel jsem patrat, jestli se to da nekde zmenit, ale bohuzel jsem zatim nebyl uspesny ....
    Pokud jde o wifi, mas v poslednim kroku (Configuration of network autentication) moznost zmenit nastaveni IEEE network access control? Ja to mam defaultne vybrane a zasedle, takze to nelze odskrtnout .... a bohuzel se mi to k routeru nepripoji, ackoliv jsem klic zadal formou copy a paste ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj všem, nainstaloval jsem OFF ROM 1.93 a po instalaci FW a následně pár SW (Resco, Ewallet, mobipocket reader) mě přestal jít mikrofon... po restartu zatím vše ok ale bojím se že se mi vrátí tento problém,,,nevíte čím by toto mohlo být???

děkuju

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od jaja01
    edit: aha promin, spatne jsem cetl, na co se ptas - v duttyho romce je to ieee jak u sifrovani aes tak tkip zasedle a zaskrtnute, s nemoznosti menit parametry, jak to bylo u ofic romek si nepamatuju
    a funguje Ti to, i kdyz je ta volba zasedla? normalne se to pripoji? mne totiz ne a mel jsem podezreni, ze je to prave touto volbou ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

pouzivam a funguje mi WPA2-PSK AES ... TKIP nemam kde vyzkouset, ale zasedla volba IEEE je u obou, tak nevidim duvod, proc by to nemelo jit

davidulus
    Guest

Ahoj. Používám Duttyho ROMku (2.5 Full CVSD) + externí češtinu pro 1.93, používám TouchFlo 3D.
    Ve všech záložkách TouchFlo 3D (krom záložky Výchozí) se mi zobrazují špatně popisky položek (např. místo "Hudba" > "IDS_MUSICTITLE") a v nabídce úpravy hlasitosti (boční tlačítka) se mi zobrazují nápisy obrovským písmem (nápisy se ani nevlezou do svých kolonek). Při používání anglického jazyka se žádný z těchto problémů nevyskytuje.
    Nevíte prosím co s tím?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Je to jenoduché, tato rom nepodporuje v TouchFlo 3D jiný jazyk, než angličtinu.Poslední od Duttyho kde bylo TouchFlo 3D v CZ je V2.3a.
    Teď se koukám, že Dutty vypustil novou romku " Duttys_Diamond_5.2.20758.1.4.1_V2.6_RC1 ", tak snad tam už ta CZ v TouchFlo 3D pojede, aspoň tam zatím není zmínko o tom, že by neměla.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

tak bohuzel verze 2.6 RC1 od duttyho cestinu neobsahuje.. no tak zatim budu mit telefon v anglictine.. ma nekdo tip na funkcni cestinu? staci mi do touchflo...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Do ROM bez podpory čestiny v manile jsem používal .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

super.. diky. funguje to.. jediny co poradne nefunguje je zalozka kalendare kterou do romky dutty zabudoval.. me se stejne moc nelibi takze ji mam vypnutou.. ostatni cestina funguje bez problemu.. Diky moc za tip. Nicmene otravoval jsem duttyho prislibil ze v novem RC2 budou i ostatni jazyky pro touchflo jako tomu bylo i drive..:yes:

Strana 26 z 96 PrvníPrvní ... 1624252627283676 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32