Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC - stahování ROM a aktualizací jednodušeji

Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2008 17:16
Nyní si stačí vybrat vaše zařízení, typ souboru který chcete stáhnout, zadat sériové číslo přístroje (není třeba registrace jako dříve!) a můžete stahovat.

Více na stránce technické podpory HTC: anglická verze, česká verze
mirek1972 (10)|10.9.2008 18:50
HTC TyTN II - Windows Mobile® 6.1 Professional Upgrade Ahoj me to nabizi jen anglickou verzi nevis kde stahnu tu ceskou? Ma cesky win mobile 6.1 a chtel bych ceske upgrade. diky za info. Mirek
jaydoo_ce4you (100)|25.9.2008 12:56
Ale je tam iba par produktov, chyba napr. Diamond na českych strankach.
opicka_ce4you (149)|26.10.2008 01:15
Na TyTN II je od HTC originál jen Anglická ROM. Řěšení je třeba InterWrite, ale já i přes zakoupenou verzi IW jsem brzo odinstaloval a už ji nechci ani vidět (sposta problémů).
mao_ce4you (4)|31.10.2008 20:10
zdravim, chcel som si stiahnut novu ROM, ale mam problem pri zadavani serioveho cisla.
na tytn II mam: S/N: (zadavam len toto ďalej) HT820GB04526 a potom v tom istom riadku ale o poznanie ďalej je ešte T05.
Neviem ako to mám zadať, už som skúšal snáď všetky možné varianty, neviem či v SN sú všetko NULY alebo je to veľké O, neviem ako mám zadať ten koniec T05, má to byť ako časť ser. čísla, alebo to ani nemám zadať.
Prosím ak niekto vie, poraďte, ďakujem. Martin
opicka_ce4you (149)|1.11.2008 04:01
Předpokládám, že chceš sosnout oficiální ROM z www.htc.com. Pokud ano a stále ti to nejde napiš kterou z ROM chceš sosnout a já ti ji sosnu a dočasně dám na ftp nebo někam jinam na web. Jinak bych ti ale doporučil spíše nějakou uvařenou ROM, poněvadž většinou běhají rychleji a jsou z nich vykuchaný nepotřebný věci :D
mao_ce4you (4)|1.11.2008 19:29
ano, mal by som zaujem o najnovsiu ROM http://www.htc.com/www/supportdownloadlist.aspx?p_id=13&cat=all a taktiez WM 6.1. obe z datumu 2008-08-04. Ak to nie je problem bol by som rad keby si to stiahol a poslal hoci aj na mail (maozak@gmail.com) Ak to su objemnejsie veci, tak kludne cez www.uschovna.cz.
Mam tytn II asi rok, aj som uvazoval o nejakej neoficialnej ROM, ale sam sa do toho bojim a ako som sa na fore docital, niekedy je treba vyskusat viac aby bola podla tvojich predstav (na niektorej nesiel iGO, na inej zasa nieco ine a pod.),ďalej potom popripade pouzit HARDSPL, alebo ine radio - to je na mna privela, na taketo veci nemam cas. Dufam ze na oficialnej pojde vsetko tak ako ma - len by som od nej cakal trochu viac rychlosti - nic ine. k snou mas nejake skusenosti, daj vediet ci je vlastne nejaky rozdiel medzi starou a novou.

Neviem preco po zadani SN mi stale vypisuje incorrect SN.

Dokonca mi vypisuje toto: Sorry, this software download is not suitable for your device.
Mam HTC tytn II??? - mam
Snazim sa to stiahnut zo stranky kde sa stahuju veci pre HTC tytn II??? - snazím... tak kde je potom problem???

Vopred dik, cakam na nove info, Martin
opicka_ce4you (149)|1.11.2008 20:01
Máš ji dočasně nahranou [color=blue]tady[/color].
Kdyby byl nějaký problém tak napiš.
mao_ce4you (4)|2.11.2008 13:27
najskor, dakujem velmi pekne za poskytnutie.
stiahol som to, zazalohoval vsetko co som potreboval a isiel som na to.
zaciatok prebehol OK, az na samotnu instalaciu, ked sa zacala naskocilo v PDA 1% a potom to cele padlo - program vypisal chybu:
Error 294 - invalid vender ID.
This update utility cannot be used for your PDA Phone. please chcek your update utility.
(Update utility je 3.14.4.1)

Skusal som to viac krat ale nic.

Vie mi niekto poradit preco nemoze byt utilita pouzita na moje PDA??? PDA je zakupene normalne v Orange na slovensku, je mozne ze by bola nejako zablokovana??? Orange neblokuje telefony, aspon to je oficialne stanoviko od Orange.

dik za odpoved, martin