Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MMS a diamond

mathew_ce4you (8)|8.8.2008 17:36
poradi niekto s nastavenim MMS konkretne pre diamonda? nedari sa mi ani odosielat ani prijimat MMS... operator Orange SK... zistil som si potrebne nastavenia.... apn.... ip adresu... atd ale ani podla vsemoznych popisov a rad na nete sa mi nedari sprevadzkovat toto nastavenie MMS...

SMS, internet, acoounts ako gmail funguju bez problemov... len tie mms... poradi niekto kde robim chybu tak aby som si nerozhadzal ostatne nastavenia connection?

vopred dik za radu a info
Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2008 14:06
[QUOTE="mathew"] podla vsemoznych popisov a rad na nete sa mi nedari sprevadzkovat toto nastavenie MMS... [/QUOTE]A co se podívat na web mobilního operátora popř.se obrátit na infolinku? Pro jistotu si tam nejdříve ověř, zda máš služby MMS aktivovány.
mathew_ce4you (8)|10.8.2008 11:15
problem uz vyrieseny... MMS v prevadzke :)

nasiel som na nete navod na nastavenie MMS pre WM 5 a 6 step by step a zafungovalo to....

skolacku chybu som robil aj v tom ze som po nastaveni MMS connection nevypol a nezapol diamonda...

stoupa88 (97)|10.8.2008 12:00
Vzdyt te to muselo samo vyzvat k vyberu operatora a vsechno to nastavi za tebe :) nebo si sam v zalozce connection/connection setup vyberes operatora a tot vse. Alespon toto jsem pouzil minimalne u 5 ROM a nikde jsem nic jineho nenastavoval a vse je funkcni.
Losos_ce4you (1147)|10.8.2008 12:50
automaticke nastaveni - konkretne u eurotelu - co se tyce u mms je nefunkcni , je potreba rucne
stoupa88 (97)|10.8.2008 15:02
aha tak to jsem netusil ja mam VF a tam je to ok.