Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zpoplatněný Surf+

Xshocker (1)|6.8.2008 16:59
Mám MDA VARIO III od T-Mobile.Platil jsem si paušál za SURF+ a internet prohlížel přes WNW,který je nainstalovaný od operátora.Vždy jsem měl všechny datové přenosy na vyúčtování za 0 Kč.Nyní se ovšem začalz některé spojení účtovat částkou 0,07 Kč za Kb.Což znamená,že otevření stránky můj t-mobile přes internet explorer,který se automaticky spouští aplikací WNW mně stálo 50 Kč.Operátor mi nedokáže vysvětlit jak je možné,že některé spojení je zdarma a některé draze placené.Poradili mi pouze abych si zaktivoval Internet+ za měsíční paušál 850 Kč což je proti Surf+ za 118 podstatný rozdíl.Dokáže mi někdo poradit?Prý to dělá Widows a IE.Skončil jsem tak,že jsem deaktivoval všechny GPRS přenosy a telefon,který je určen především pro takové potřeby je nepoužitelný.Nechápu proč to co 3 měsíce běhalo zdarma je najednou placeno.Prosím za rady.Už mně to stálo přes 1500 korun.:no:
Vystavěl (43)|6.8.2008 17:31
Placené by měly být datové přenosy přes Skype a ICQ. Měl jsem podobný problém a povedlo se mi ho reklamovat, protože na webu T-mob. tento problém nebyl dostatečně popsán a klient řádně upozorněn !!! Vrátili mi peníze za datové spojení, které jsem platil nad rámec paušálu , za dobu posledních 3 měsíců.

Pokud je tak i u tebe, přeji hodně štěstí...
GeorgeZ_ce4you (12)|6.8.2008 19:22
Na mě podobné finty taky zkoušeli.. Jednou 900kč pak 600.. A to používám jen Operu Mini 4 a Surf+.. Po vyúčtování jsem jim okamžitě volal a udělal větr.. Reklamace byla vždy kladně vyřízena..
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2008 21:54
Surf+ tu má několik vláken, takže bylo zcela zbytečné zakládat nové. Stačí jen přečíst Pravidla pro diskutující a nejprve chvilku hledat.