Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser nepřijímá hovory

kopec_ce4you (236)|6.8.2008 11:46
Ahoj, mám takový problém s Kaiserem (TYTNII, nebrandovaný, originál ROM) - vždy jednou za čas se nějak poblázní a přestane přijímat všechny hovory, pro volajícího to jednou pípne jako že vyzvání a pak naskočí obsazovací tón. Na Kaiserovi se rozsvítí displej, ale jinak se nic nestane. Signál je plný, volat lze bez problému. Problém se vyřeší restartem zařízení, ale člověk nikdy nepozná, kdy už se mu nelze dovolat, dokud mu někdo nepošle SMSku, že má už celý den obsazený telefon.

Jako bych to tu už někde na fóru viděl, ale v heldání se mi nezadařilo a procházet ručně 253 stran fóra je moc.

Podobný problém jsem měl před časem při připojení na 3G sítě, ale ten jsme s technikem Telefonica vyřešili vypnutím podpory 3G s tím, že je to problém Telefonica, protože jejich 3G sítě jsou poruchové.

Díky za radu
landov (54)|6.8.2008 20:01
Podla mna to bude robit nejaky instalovany SW, podobvne sa mi spraval na smartphone program Photocontacts PRO, ktory bezi po zapnuti/restarte zariadenia na pozadi, ale ked som cez spravcu suborov vypol natvrdo vsetko, tak to zacalo blbnut...