Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zhoršení grafiky ikon v menu

balor_ce4you (4)|6.8.2008 03:34
Je to možná blbý dotaz, ale už se mi to stalo na 2 pda- Vždy to začíná tím, že hraju hru bubble breaker a po vypnutí hry, nějak přeskočí grafika a zhorší se rastr, rozlišení ikon-stalo se mi to na n50 aceru, šel jsem do servisu a tam mi řekli ,že je display naprosto v pohodě a že je to ještě dost dobře čitelný a není to na reklamaci.

Tedka jsem si koupil HP 214 a po hraní této hry opět ten samý problém zhoršení rastru a to už nenechám jen tak zkoušel jsem restartovat, kalibraci displaye, vy, zap, clear type, ale display nic-není to velký rozdíl, ale rozdíl to je pda mám 5 dní a nechci aby to tak bylo.
Máte někdo zkušenosti s tímto problémem, či víte jak jej vyřešit??? Budu moc rád když mi s tím někdo pomůže
Dík
Nesli (409)|6.8.2008 03:53
Noooo:) Bubble breaker je desna navykovka, to jo :D ;)

Kazdopadne zadnou zkusenost se zhorsenim rastru ikon po hrani bubblu nemam, ale mam jinou, obcas kdyz bubble ukoncim tak se mi zmeni font pisma, na nejakou ostrejsi hranatejsi verzi a pohled na lcd budi takovy jiny, zlastni dojem..
Neni to treba tohle, ze ti jen prisly jine ikony a ono to zatim bylo pismo?Treba udelej screenshoty, uvidime:-D;)

Ps Kazdopadne pri reklamaci te s tim vyhodi, ale mam jedno reseni, i kdyz neuveritelne tezke a ja sam bych ho asi nedokazal - PRESTAT HRAT BB :oops: :D :D :D
:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2008 07:59
Vetsnou to jakoby rozmaze pismo, jakoby cleartype pracoval obracenea, ale soft reset to vzdy spravi. Delalo to na 2003, 2003SE, WM 5 a 6.
balor_ce4you (4)|6.8.2008 10:11
Takže po pár resetech se to viditelně zlepšilo :-) Jeden mi ale nepomohl ale tak 4, jinak tu hru hrát prostě nebudu, jinak screen je zde (už je to viditelně lepší a lepší asi nebude :

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
kubisz (1054)|6.8.2008 12:06
tohle delala trebasi toshiba e830w...je to prepnuti casti ikon do nizsiho DPI (pro rozliseni 240×320), ze by to delal nedostatek pameti/nejake cache pameti?
balor_ce4you (4)|6.8.2008 13:48
Cache paměť?? je na to nějaký prográmek, který ji detekuje? Jinak ram mám volno 85Mb a rom 156Mb tím to asi nebude, jinak na pdačku běží vše ok filmy krásně plynule...
S tou toshibou-šlo to nějak zpátky?? Ikony přepínající se do menšího rozlišení-to by mohlo být ono !!! :-) ale jak je dát zpět :-(

Každá pomoc je vítaná :-)
kubisz (1054)|6.8.2008 14:45
prave, ze neslo, tam byl chvilemi i problem, ze se cela pulka displaye prepla do 240×320 :) ale ta cache na ikony a grafiku by tam nekde byt mohla...ja jedine co znam je uprava GLYPCACHE a jeste jedna, kterou uz si ale nepamatuju :(
balor_ce4you (4)|6.8.2008 15:31
Tak já se ještě zeptám strýčka googla pohledám ten glyphcache, ještě jsem narazil na nějaký tweakery pro ppc zkusím se v tom pohrabat, problém je, že se v systému pda nevyznám.... Umim s tweakrama pro xp a visty ale tohle mě doráží :-( nepomohl by třeba HARD RESET????? ale zase se mi nechce vše předělávat, kdyby to ale 100% pomohlo tak to překousnu..
kubisz (1054)|6.8.2008 16:58
vzhledem k prispevku pana malinskeho:

[QUOTE]Delalo to na 2003, 2003SE, WM 5 a 6.[/QUOTE]

to na 99 procent HRKnuti nevyresi...