Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Čeština do Touch Cruise

bender_ce4you (63)|4.8.2008 16:42
Zkoušel jsem instalovat sunnysoft interwrite, který obsahuje lokalizaci do češtiny jak s ROM BePe 0.67 tak na udK Diamond R6. Bohužel se pak v nabídce start nedostanu do "nastavení" ani "settings". "Settings tam zbyly z původní romky a lokalizace tam přihodila ještě nastavení. Můžu se zeptat, jak máte kdo vyřešenou lokalizaci, pokud nepoužíváte originální ROM? Díky
Surgical (2364)|5.8.2008 00:17
Lokalizaci mám odjakživa vyřešenu tak, že mám zapnuté české local setting v systému a k tomu nainstalovanou Resco Keyboard, která umí česky (nejenom). Poté veškeré programy, které mluví, píšou, komunikují atd. česky, takto bez problému činí. Všem externím počeštěním je vhodné se vyhnout zdaleka, pokud to s výkonem a stabilitou svého strojku myslíš jenom trochu vážně.....

P.S. těch pár anglickejch slovíček typu Contacts, Mail, Programs, Settings, Memory, Storage, Backlight apod. by snad byť jen průměrně vzdělanému člověku, nota bene se zájmem o počítače a s tím příbuzná zařízení, na která dokonce flashuje ROMky, neměly činiti problém....nebo jo?
bender_ce4you (63)|5.8.2008 08:33
Se vším souhlasím,Resco Keyboard mám. S angličtinou nemám žádný problémy, všemu jsem zatím rozuměl:)Jen radši vidím češtinu (jen ne tu "šroubovanou") na displeji než angličtinu,tak chci vědět, jak by to šlo.
Chtěl jsem mimojiné vyloučit, jestli jsem něco nepřehlídl v nastavení, co by změnilo prostředí WM na češtinu. Měl jsem QTEK 8310 s WWE romkou, kde čeština byla, tak jsem byl zmatenej, proč jí tady nemaj. Ano, vím, že wwe je world wide english, takže jsem to ani čekat nemohl:)
Viděl jsem tu na foru romku WM 6.1, která byla podle všeho "česká", ovšem z určitých důvodů jsem chtěl spíš udK Diamond R6. Byla to tahle od PhSnake. Možná to bude znít hloupě,ale nejde "vytáhnout" čeština z týhle rom, a udělat z ní normální cab? A pokud ano, platí vždy, že se tím sníží stabilita a rychlost systému?
Tomáš Kubec (749)|5.8.2008 10:09
U smartphonů je lokalizace, řešena trošku jinak. Mají většinou více jazyků.
strojvudce (390)|5.8.2008 10:42
Taky by mne zajímalo, zda jde nějak např. zmiňovaná neorigo udk Diamond R6 lokalizovat do CZ?
Jak používat zařízení bez lokalizace ví asi každej, proto nechápu rady, který se objeví snad u každýho dotazu ohledně češtiny. Zvlášť když na TO se nikdo neptá. :)
Tomáš Kubec (749)|5.8.2008 12:16
Pokud si CZ lokalizaci neuděláte vlastní, tak prakticky žádná legální cesta není.
bender_ce4you (63)|5.8.2008 12:23
Jen tak pro zajímavost-že neexistuje legální sice neimplikuje,že existuje ilegální, ale ten minulý příspěvek mě nutí se zeptat, jestli teda existuje ilegální cesta a jaká?
Kolik hodin práce by zabralo udělat si tedy vlastní lokalizaci? (cca)
Tomáš Kubec (749)|5.8.2008 15:18
Záleží to na dost okolnostech, jestli začneš od píky, tak docela dost.
bender_ce4you (63)|5.8.2008 17:06
Takže z toho vyplývá, že ilegální cesta je jedinou možností. Co jsi konkrétně tím myslel?
DD_ (331)|6.8.2008 11:22
Co ja vim tak PhSnake vyrabel CZ Romku 6.1 vlastnimi silami. Je tady nekde o tom i thread. Takze bych rekl ze bude nejzasvecenejsi k tomu vyjadrit se co to da prace.