Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapa Mikulovska 64,63 Shocart 1:50000

tommysoft (26)|4.8.2008 09:06
Dobrý den, chtěl bych moc poprosit, zda by mi nemohl někdo RYCHLE poskytnout mapy 64 a 63 z kolekce Shocart 1:50000. Vím že je celá kolekce na Rapidsharu ale je to zabalené jako jeden velký balík a já mám pouze GPRS, takže nemůžu stahovat celých těch asi 400MB, a navíc ani nevím , jestli v tom balíku opravdu jsou, v tom mém totiž právě pár map z Moravy chybí. Potřebuji opravdu jen tyto dvě mapy s kalirací pro PDA (.map a .ozf2 soubory). Jsem na cyklodovolené a zjistil jsem že mi tyhle mapy chybí až tady, a potřeboval je ještě dnes. Ještě jednou moc prosím, zda by se někdo neobětoval a neposlal mi je třeba přes Úschovnu (můj mail je tommysoft@volny.cz). Předem DÍÍÍÍÍÍÍÍKY MOC.
tommysoft (26)|4.8.2008 16:01
...... nikdo se neobětujete a nepomůžete v nouzi bližnímu svému ?? :sarcastic: ..... fakt bych ty mapy na zítra moooooooc potřeboval :(
bender666 (15)|5.8.2008 08:04
[QUOTE="tommysoft"]...... nikdo se neobětujete a nepomůžete v nouzi bližnímu svému ?? :sarcastic: ..... fakt bych ty mapy na zítra moooooooc potřeboval :( [/QUOTE]

... mas to v uschovne.
tommysoft (26)|5.8.2008 10:07
Díky moc ještě jednou :yes:, přece jen se našla dobrá duše. Už to stahuju a hned pak vyrážíme do terénu :))