Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Bluetooth HTC cruise

cvakino (2)|4.8.2008 01:28
Zdravím lidičky
"Blůtůčko" používám jen zřídka, ale včera my můj slavnej tel oznámil že nebude komunikovat touto cestou.
Chtěl bych se zeptat jestli může být závada mezi softwarem a hardwarem a nebo mezi mnou a tel :o)
Dík za rady
Zdenek Malinsky (9781)|4.8.2008 17:32
Může být obojí, ale co třeba problém popsat trošku podrobněji - co jsi s tím dělal, co přesně to zahlásilo, zkošel jsi SR.....? A ve vláknu ke Cruisovi nebo celkově zde na fóru jsi zkoušel hledat?
Bucci_ce4you (217)|5.8.2008 09:30
máš v Settings - Connection povolenej BEAM?

můžeš odesílat? nemůžeš přijímat? nebo jiná kombinace?

jakou máš ROM - origo? neorigo?
anttonio (4)|11.8.2008 21:41
mam taky podobny problem, nahral jsem si rom udK Diamond R6, radio 1.64.08.21 pak 1.58.25.14 a kdyz jsem po dlouhe dobe chtel prijmout soubor prez BT tak htc nereagovalo a ostatni pristroje hlasi chybu spojeni, odesilat souboru muzu, zkousel jsem zapnout/vypnout beam, sparovat je a nic, ted tam mam udK Vega R3 s radio 1.58.25.14 a taky nic
cvakino (2)|11.8.2008 22:56
Omlouvám se ale jsem v jednom kole :o(
Vše mám originální (myslím tím soft, i romku) restart a reinstal systému taky nepoml.
Když chci zapnout "blutůčko" v manažeru komunikací tak prostě se točí kolečko a pak šup zas se přepne na vypnuto. Když ho chci nastavit v nastavení - režim - zapnout Bluetooth (zaškrtnutí lze provést, ale to je to jedinné co lze, když chci odejít tj. potvdit tak opět nic) asi půjdu reklamovat přístrojek :o)
Odesílat nejde přijímat nejde prostě ani modrá kontrolka nesvítí :o)
beeeee
bufan1 (110)|6.9.2008 10:59
Co je to ten "BEAM" mám vše v CZ. Dík
Zdenek Malinsky (9781)|6.9.2008 14:41
Asi infraport, ne?
panoramixxxx (34)|6.9.2008 16:44
bt me funguje v pohode, ale jen se chci zeptata jestli neznate nejakou fintu jak obejit neustale zaskrtavani pole Enable File Sharing na karte FTP v nastaveni BT ...kdyz se mi displej zapne do uspory tak se mi tahle moznost odskrtne.....po probuzeni musim vlizt do nastaveni BT a zaskrnout ..jinak nemuzu prijmat soubory z pc ..Diky
Phoenix_9007 (3)|4.11.2008 21:16
Ahoj, potřeboval bych poradit - mám wm 6.1 prof. a nefunguje mi BT (odesílat ano, ale přijímat ne). Beam mám zapnutý, viditelnost telefonu taky. Prosím poraďte, děkuji