Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluemedia PDA255

elNitro (3)|3.8.2008 14:36
Dobrý den. Vlasním čerstvě Bluemedia PDA255, a tudíž začínám zjišťovat nějaké informace o tomto přístroji.. Zjistil jsem, ze tento model je identicky s modelem Yakumo Delta 300. Chtěl jsem Vás poprosit o pár znaleckých informací.

1. Potreboval bych přehrát firmware,NEJLEPE CESTINU(pokud je:)),pac to spatne chodi a nefunguje mi GPS modul(jinak funkcni je). Je mozne nahrat firmware i z modelu Yakumo Delta 300? Pokud ne,nevite o linku na nejaky funkcni firmware pro toto PDA?

2. Pokud by se vyresil problem c. 1, je mozne nejaky navod na preflashovani?

3. Jsou jeste nejake podobne modely k tomuto?

DEKUJI MNOHOKRATE!!!:yes: :yes: :yes:
boban1108 (72)|4.8.2008 05:56
Tak tady o tom nic nevím. Mám Yakumo delta 300 GPS. Originál je německý. A počeštění se řešilo jenom softwarově, to jsem dostal při koupi, případně se to dá dokoupit za cca 700 a české je pak vše.
elNitro (3)|4.8.2008 17:23
Tak jsem firmware nasel.. bohuzel ne cesky,ale co se da delat. Nevite nahodou nekdo o navodu na preflashovani??

A jeste jednu otazecku: Kdyz by se mi podarilo prehrat ten firmware,tak je v ty instalaci obsazenej i ovladac do gps modulu?

Dekuju
MirBra_ce4you (5)|18.8.2008 18:20
Jak jsem pochopil Yakumo 300 GPS já , tak lze přehrát jen počeštění od Sunnysoftu. (třeba po tvrdém vypnutí nebo vybití baterie.) Driver pro GPS je v WM. S tím asi taky nejde nic udělat. Rád bych se plet, taky jsem sháněl co lze přehrát , ale nenašel nic :(
elNitro (3)|29.9.2008 17:42
Tak jsem po dlouhé době konečně utrhl zbyteček času na své PDA (Bluemedia PDA 255). Ale jak tak brouzdám a hledám, pořád nemůžu nalézt ten správný návod na reflash WM:) Pár jsem jich našel v angličtině a němčině, ale bohužel to je na mne už moc technická angličtina(popř. němčina). Nevěděl byste někdo náhodou o návodu v češtině? Byl bych vám moc vděčný. Díky všem:yes:
MirBra_ce4you (5)|8.10.2008 19:39
FLASKu musí vyrobit výrobce. Jinou tam nenacpeš, nebo možná nacpeš ale nebude to chodit