Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

samsung i780 - spb pocket plus...

kubisz (1054)|3.8.2008 14:24
dobry den,

da se sim nejak vyresit nefunkcnost SPB PP (hlavne today pluginu) na i780? primo na foru se uvadi nekompatibilita s 320×320 a update v nedohlednu...pri instalaci funguji veci jako battery indicator, buttons (krom dlouheho OK) atd, ale today plugin se zobrazi jen jednou po instalaci, uz pri zobrazeni nefunguji ikony a po dalsim resetu uz se plugin nezobrazi :( SBP diary jede (temer) OK...diky,

kuba

PS: popripade do vyreseni zalezitosti prosim poradte nejaky jednoduchy Launcher (pokud mozno free)
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2008 15:06
Nepomohlo by přepnutí do toho "realVGA" rozlišení?

Jako alternativu vyzkoušej SBSH iLauncher. Free jsem kdysi zkoušel nějaké ještě na 2003 SE - nějak mě to nezaujalo a ani nevím zda by to fungovalo na tvém rozlišení. S tím bude trošku problém u dosti aplikací (není moc rozšířené). To byl jeden z důvodů, proč jsem do tohoto modelu (i když Losos mocně doporučoval) nakonec nešel.
kubisz (1054)|3.8.2008 15:12
doufam, ze se vscihni postupne prizpusobi, kdyz vznika tolik ruznych atypickych rozliseni...

ten rVGA me taky napadl, jenze to uz je pak docela malicky (alespon rVGA na VGA zarizenich, specialne na AS P750 uplne nepouzitelene :) )

iLauncher je bohuzel placeny, zkousel jsem trial a cele zarizeni se neustale "prekresluje", ma to slozite nastaveni a prestanou fungovat ruzne jine fce z Pocket Plus... :(
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2008 15:37
Tak koukni do vlákna k tomuhle PDA, co kdo používá za softy. Já ho nemám, tak víc neporadím.
kubisz (1054)|3.8.2008 16:31
jasne, diky, dotaz stale plati, rozsiril bych ho (do odzkouseni) o dotaz, zdali nekdo uz ma instalovano REAL VGA a popripade, zdali by tu nedal nejake screeny

BTW: pekna ikona :)
kubisz (1054)|7.8.2008 17:14
juchu, tak realvga odzkouseno a voila! vsecky programy, co mely jen trochu problem s fungovanim v rozliseni 320×320 (128 DPI) se pri prepnuti na 96 DPI "zazracne" spravily...rozjel se i today modul z SPB pocket +...vsecko se teda ale samozrejme zmensilo, nicmene na uroven klasickeho rozliseni 240×320 a mate tedy spise jen vice mista doprava...jedine, co se neustale spatne detekuje, je pocket music (mysli si, ze zarizeni je landscape 320×240) a pod zbytkem se zobrazuje puvodni obsah...instalace rVGA je banalni, stahnou se dva CAB soubory, install, reset a je to...odkaz a dalsi figle (napr. bundle prepinace "finger mouse" na tlacitko) na: http://www.pocketpt.net/forum/index.php?automodule=blog&blogid=4&showentry=150