Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: LG KS20 - český návod

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

ahoj,
    nemate nekdo CZ navod na LG ks20 ? pokud ano hodte odkaz THX
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj, nedávno jsem do sekce LG KS20 na fóru dal následující příspěvek:

Nazdar všichni příznivci tohoto věru pěkného zařízení. Jsem absolutní LAMA a mám na Vás menší dotaz. Před pár dny jsem si udělal radost a koupil si tento lapač otisků, avšak doma jsem nestačil kulit bulvy. Přístroj byl neoficiálně dovezen z Německa, tím pádem má němčourský soft a také návod. Češtiny jsem se v celé krabici nedohledal. Přístroj jsem okamžitě zanesl zpět s tím, že odstupuji od smlouvy, ale v úspěch moc nedoufám. Jde totiž o známou Brněnsko-Pražskou "podfuck-firmu", která se se zákazníky nemazlí (kdo se chce dozvědět trochu více, ať si na SOS vyhledá firmu MOBILKY.CZ, nebo rovnou klikne na http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenosti.php?hledej=Mobilky&id_partner=0&partner =0...vřele doporučuji). Proto mne zajímá, zda lze nainstalovat české Windows Mobile a pakliže ano, mohl by mi někdo poradit jak? PDF verze českého (nebo anglického) manuálu by mi taky udělala velkou radost. Díky všem za pomoc a přeji hezký den.

Z toho soudím, že máme společný problém. Prosím, už jsi to nějak vyřešil a jak? Kde jsi to kupoval? Reklamoval jsi to a vzali Ti tu reklamaci? Díky moc za odpověď a přeji hodně štěstí s tímto telefonkem. Měl jsem sice jen den v ruce, ale zdál se mi nádherný

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Mam ceskou uzivatelskou prirucku v pdf. Zatim ji poslu na vyzadani skrz SZ, dokud nenajdu zpusob jak ji nasdilet na ce4you.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Buď ji můžeš připokit ke svému příspěvku v tomto vláknu nebo poslat mailem Pavlovi: viz...
    pouze české návody v elektronické podobě. Pokud se vám doma na disku válí nějaký návod zde chybějící, neváhejte a pošlete mi jej prosím na adresu p@vel.cz

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

poslano Pavlovi
    Připojené soubory Připojené soubory

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Už je to v článcích, děkuji za poslání