Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
>
>

LG KS20 - český návod

orion_ce4you (6)|2.8.2008 14:37
ahoj,
nemate nekdo CZ navod na LG ks20 ? pokud ano hodte odkaz THX
Esc2005 (9)|27.10.2008 12:16
Ahoj, nedávno jsem do sekce LG KS20 na fóru dal následující příspěvek:

Nazdar všichni příznivci tohoto věru pěkného zařízení. Jsem absolutní LAMA a mám na Vás menší dotaz. Před pár dny jsem si udělal radost a koupil si tento lapač otisků, avšak doma jsem nestačil kulit bulvy. Přístroj byl neoficiálně dovezen z Německa, tím pádem má němčourský soft a také návod. Češtiny jsem se v celé krabici nedohledal. Přístroj jsem okamžitě zanesl zpět s tím, že odstupuji od smlouvy, ale v úspěch moc nedoufám. Jde totiž o známou Brněnsko-Pražskou "podfuck-firmu", která se se zákazníky nemazlí (kdo se chce dozvědět trochu více, ať si na SOS vyhledá firmu MOBILKY.CZ, nebo rovnou klikne na http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenosti.php?hledej=Mobilky&id_partner=0&partner=0...vřele doporučuji). Proto mne zajímá, zda lze nainstalovat české Windows Mobile a pakliže ano, mohl by mi někdo poradit jak? PDF verze českého (nebo anglického) manuálu by mi taky udělala velkou radost. Díky všem za pomoc a přeji hezký den.

Z toho soudím, že máme společný problém. Prosím, už jsi to nějak vyřešil a jak? Kde jsi to kupoval? Reklamoval jsi to a vzali Ti tu reklamaci? Díky moc za odpověď a přeji hodně štěstí s tímto telefonkem. Měl jsem sice jen den v ruce, ale zdál se mi nádherný :D
Kilek (45)|31.12.2008 16:48
Mam ceskou uzivatelskou prirucku v pdf. Zatim ji poslu na vyzadani skrz SZ, dokud nenajdu zpusob jak ji nasdilet na ce4you.
Zdenek Malinsky (9781)|31.12.2008 17:04
Buď ji můžeš připojit ke svému příspěvku v tomto vláknu nebo poslat mailem Pavlovi
https://www.svetmobilne.cz/ceske-dokumenty-k-jednotlivym-zarizenim/205

[quote]Pouze české návody v elektronické podobě. Pokud se vám doma na disku válí nějaký návod zde chybějící, neváhejte a pošlete mi jej prosím.[/quote]
Kilek (45)|31.12.2008 17:14
Pavel Koza (4761)|1.1.2009 16:20
Už je to v článcích, děkuji za poslání:)