Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser smazane sms

cdwwr (18)|1.8.2008 16:03
Smazali se mi vsechny sms v Kaiserovi. Nevim presne, jak k tomu doslo, tusim ze kaiser psal cosi o plne pameti, mel jsem spustenych xx programu, pristroj reagoval pomalu, tak jsem ho vypnul -s tim, ze se vsechna neulozena data ztrati, jako x krat predtim - a po opetovnem spusteni vsechny sms zmizeli. Krome tech na SIM. Jinak uloziste v telefonu mam volne asi 13MB, akorat storage card jsem mel uplne plnou, tak jsem z ni neco odmaznul. nevi nekdo, jak obnovit vsechny sms, nebo kde presne, do jake slozky se sms ukladaji a zda li jsou v samostatnych souborech, ci v jednom a v jakem formatu? a jestli existuje nejaky program, jako stary DOSovsky undelete na obnovu smazanych souboru?
cdwwr (18)|4.8.2008 17:55
To tu nikdo neví, kam Kaiser, do jakých souborů, ukládá sms v telefonu??
Dreix (56)|4.8.2008 22:14
Ukladaji se nekam do sileneho adresare v jeste silenejsim formatu. Jestli si nemel nejakou zalohu, kterou by si mohl obnovit mas po sms
cdwwr (18)|4.8.2008 23:29
Do jakého je to přesně nevíš? Snažil jsem se to to vygooglovat, ale marně.
Zálohu mám, ale někdy z června, což jsou více jak dva měsíce, proto jsem původně myslel, že by bylo fajn je obnovit, pokud ještě není pamět přemazaná, když mi je Kaiser tak šikovně všechny smazal.
Nechávám si v sms důležité adresy, tel. čísla, či jiné věci, které si nechci (třeba z důvodu, že je opakovaně nepoužiji) pracně přepisovat do poznámek, nebo seznamů. Synchronizaci s PC nepoužívám, jen googlesync, na synchronizaci s google calendarem. Proto mi ztráta sms za poslední dva měsíce docela zavařila. (Holt příště musím zálohovat častěji.)
Dreix (56)|5.8.2008 13:08
Pouzivej active sync a zalohuj si poznamky,kontakty a kalendar s pc. Kdyz se ti pos** pda, neni to zadny problem. Na zalohu sms mam nastaveny spb backup aby mi udelal zalohu kazdy den v 5rano a np.