Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pár dotazů (t750)

Skijumper (14)|1.8.2008 00:23
Zdravím, měl bych takový technický dotaz k Treu 750. Chci se zeptat - po ukončení hovoru červeným tlačítkem se Treo ihned vypne? Zvoní skutečně klasickým zvoněním telefon když mi volá druhá osoba? Treo se dá vypnout pouze z Today screenu? Díky moc!
Zdenek Malinsky (9781)|1.8.2008 06:47
1. Zalezi na to, v kterem okamziku ukoncujes. Musis sledovat displej. Pokud hovor ukoncila druha strana, pak je mozne ze Treo vypnes. Myslen je doufam kratky stisk - dlouhym prepnes do fly modu tj.odpojis od GSM.
2. Jak si nastavis, tak zvoni nebo vibruje, takze kdyz si tam das buceni kravy, tak bude bucet.
3. Da se to tak rici.
Skijumper (14)|1.8.2008 21:34
Děkuji za odpověď, nicméně druhou otázku jsem myslel tím - že když mi bude v průběhu hovoru volat druhá osoba tak mi zvonění telefonu utrhne ucho a nebudu se moci s druhou osobou dále bavit? Ale ještě jsem narazil na jeden problén - podporuje Treo 750 miniSD-HC karty? Našel jsem třeba miniSD 8GB popřípadě microSD 8GB s redukcí na miniSD a docela se mi zamlouvají.
Děkuji moc!
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2008 12:07
Aha, takže ne druhá osoba, ale třetí ;) - jak jsem psal, záleží to na nastavení, ale v žádném případě by to ušní bubínek protrhnout nemělo.

ad karta
V každém případě před zakoupením vyzkoušet!
Skijumper (14)|4.8.2008 19:56
Ještě jeden technický dotaz. Když na Palmu nastavím aby se mi po vypnutí automaticky zamknul, po zapnutí bude stále zamčený a nebo se odemkne? Děkuji
Zdenek Malinsky (9781)|4.8.2008 20:16
A co si to třeba vyzkoušet sám?
Pokud myslíš start - settings - keyguard - a volba When powered is turned off tak samozřejmě bude po zapnutí zamknutý. Jinak by ta funkce byla jaksi k ničemu, že? ;) Odemyká se stisknutím (zároveň) funkčního tlačítka (bílé, pod A) a prostředního tlačítka joypadu.

Pozor: vyzkoušej raději se svou kombinací nainstalovaných softů, některé to "ruší" a nefunguje to s nimi. Je to např. Spb Mobile Shell, Fring (IM a VoIP klient). Tedy Palm se tváří jako zamčený, ale není.
Skijumper (14)|6.8.2008 03:01
Já právě Treo nemám ale objednal jsem si ho a rozhodl jsem se pro něj na základě informací o něm. Děkuji za rady, a omlouvám se - jsem detailista.
kubisz (1054)|6.8.2008 12:10
[QUOTE]Odemyká se stisknutím (zároveň) funkčního tlačítka (bílé, pod A) a prostředního tlačítka joypadu.[/QUOTE]

ja odemykam jen zmacknutim cerveneho a stredoveho tlacitka, ajaj...jina verze?
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2008 14:37
Jde oboji, je vic moznosti.
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2008 21:18
Zamčení:
A. Jednou z možností Start - Settings - Keyguard a pak všechny volby kromě Disabled
B . Je-li nastaveno Disabled, pak stisknutí zároveň! bílé funkční klávesy (pod A) a červeného telefonku

Odemčení:
Displej musí být podsvícený (svítit)
A. Stejně jako výše v bodě B (fukční kláv.+červený tel.)
B. Funkční kláv.+ prostřední tlačítka joypadu