Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavení internetu a pošty

mili1 (2)|31.7.2008 07:51
Chtěl bych se zeptat jak mám správně nastavit poštu a internet ze začátku mi to chodilo bez problémů potom jsem si nainstaloval IGO8 a mam problém jednak nestáhnu žádnou MMS nepřipojím se na internet ( píše mi to na každou adresu TATO ADRESA JE NEPLATNÁ. ZKONTROLUJTE JI A AKCI ZOPAKUJTE ) a když chci stáhnout poštu tak z adresy kterou mám na atlasu to stáhnu občas ale z mých webovek to nejde . Připomínám že jsem naprostý amatér a telefon a počítač využívám jenom pracovně zejména diář tabulky a taky tu poštu. A ještě jedna věc mi nejde a to jsou data GPS když je chci aktualizovat tak to píše chyba spojení. Díky za pomoc Abych nezapoměl mám telefon HTC TyTNII
hudyss (219)|31.7.2008 13:56
to vypada,ze tam nejsou zadna datova pripojeni!kouknout se na ne,rucne je nastavit,nebo pres connection setup to nechat nastavit automaticky.
mili1 (2)|31.7.2008 18:06
tak jsem musel udělat hartreset všechno znova nastavit a vida už to chodí poštovní klient na atlasu naprosto perfektně jenom u pošty z vlastního webu to pořád nejde píše to " certifikát servru není platný chcete pokračovat? " Když dám ano tak to napíše že zprávy nejdou stáhnout do mobilního zařízení a že si mám skontrolovat nastavení a připojení ale přitom všechny zprávy odešlu tak to je mi záhada a když označím ne tak nic neodešlu ani nepřijmu a po třech pokusech to skončí tak jsem z toho jelen.