Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zvyšující se hlasitost vyzvánění MIO A701 - jak na to ?

wuzup (14)|30.7.2008 14:28
Ahoj, tušíte někdo, kde by se dala nastavit (asi někde v registrech ...) počáteční hlasitost vyzvánění, pokud se navolí typ zvonění "zvyšující se hlasitost" ? Pokud je totiž nastavena "příliš dlouhá" vyzváněcí melodie, tak než se stihne zvýšit hlasitost zvonění na úroveň, kdy si toho volaný všimne, operátor volajícímu pokus o spojení ukončí s tím, že volaný účastník je nedostupný.

MIO totiž zvýší hlasitost o nějakou nastavenou úroveň ne po určitém čase zvonění, ale vždy až po kompletním přehrání celé melodie a to se mi zdá "nedořešené".

Kdyby existoval nějaký "tweak", který to zvyšování hlasitosti zvonění udělá na čas ... nebo alespoň zvednout nějak tu úvodní úroveň hlasitosti.

PS: udělat výchozí hlasitost "vytažením" úrovně celé melodie externě v nějakém audio editoru a pak to nahrát do telefonu, to se mi zdá příliš "drevěné" a navíc by pak ta maximální hlasitost byla už příliš nahlas, možná by byl zvuk už zkreslený ...
lamiska (10)|30.7.2008 15:57
Nevim jak v tvem pripadem ale ja osobne pouzivam SPB Phone Suite a tam kdyz nastavim zvysujici tak mi hlasitost normalne stoupa nezavisle na delce prehravane melodie.
wuzup (14)|5.8.2008 17:54
No tak nevim, zkousel jsem i spb phone suite a porad se mi to chova stejne ... proste, hlasitost se prida az po prehrani cele melodie. Mozna zkusim nejaky jiny format melodie, nebo se na to vydlabu ... :(