Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - problém s hodinami

valsima_ce4you (0)|29.7.2008 18:37
Zdravím všechny, taky jsem podlehla tomuto telefonu, který dle mého názoru umí úplně vše, co v dnešní době mobil může umět. A jsem s ním spokojená.

Bohužel po 5 dnech používání se mi z ničeho nic zmenšili hodiny (3Dtouchflo), tedy vše funguje dále, ale i po restartu mám na ůvodní obrazovce již jen malé obyčejné digitální hodiny, ostatní položky v 3D Touch Flo fungují dále /vše velké a bez problémů/. Nechce se mi kvůli tomu dělat celý formát, mám už nainstalováno dost programů a vychytávek. Nevěděl by jste někdo jak na to?

Díky za rady

xSam (24)|29.7.2008 18:47
Možná to je trapné, ale zkoušela jsi prstem posunout úvodní obrazovku nahoru (nebo dolu, teď nevím)???
valsima_ce4you (0)|29.7.2008 19:05
Jo, to jsem samozřejmně zkoušela, ale nešlo to, každopádně jsem to ovšem zkusila ještě jednou resetovat asi po půl hoďce a ono to zase nějakým zázrakem naskočilo....tak nevím čím to bylo, ale už to zase frčí. Že by to zamrzlo, při instalaci jiných programů? Ale pak nechápu, že to po prvním restartu hned nenaskočilo. No hlavně, že už zase maká. Přesto dík za snahu.
Bucci_ce4you (217)|30.7.2008 08:43
hodiny opravdu zmenšíš posuvem z hodin směrem dolu (zobrazíš info o Call history a Kalendáři) opačným směrem vrátíš velké hodiny