Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC Touch Diamond - problém s hodinami

valsima_ce4you
    Guest

Zdravím všechny, taky jsem podlehla tomuto telefonu, který dle mého názoru umí úplně vše, co v dnešní době mobil může umět. A jsem s ním spokojená.

Bohužel po 5 dnech používání se mi z ničeho nic zmenšili hodiny (3Dtouchflo), tedy vše funguje dále, ale i po restartu mám na ůvodní obrazovce již jen malé obyčejné digitální hodiny, ostatní položky v 3D Touch Flo fungují dále /vše velké a bez problémů/. Nechce se mi kvůli tomu dělat celý formát, mám už nainstalováno dost programů a vychytávek. Nevěděl by jste někdo jak na to?

Díky za rady

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Možná to je trapné, ale zkoušela jsi prstem posunout úvodní obrazovku nahoru (nebo dolu, teď nevím)???

valsima_ce4you
    Guest

Jo, to jsem samozřejmně zkoušela, ale nešlo to, každopádně jsem to ovšem zkusila ještě jednou resetovat asi po půl hoďce a ono to zase nějakým zázrakem naskočilo....tak nevím čím to bylo, ale už to zase frčí. Že by to zamrzlo, při instalaci jiných programů? Ale pak nechápu, že to po prvním restartu hned nenaskočilo. No hlavně, že už zase maká. Přesto dík za snahu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

hodiny opravdu zmenšíš posuvem z hodin směrem dolu (zobrazíš info o Call history a Kalendáři) opačným směrem vrátíš velké hodiny

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond - problém - vadný displej
    Od Zdenal66 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 118
    Poslední příspěvek: 15-02-2011, 14:32
  2. Problém s hodinami
    Od Repta_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-11-2010, 19:47
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-02-2009, 09:17