Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak přehrát MP3 pomocí HTC Audio Manager?

Termiter (147)|29.7.2008 13:36
Po přečtení titulku vlákna vás jistě napadlo, "Co řeší? Pustím Audio Manager a hraju, ne?"

Ale ono to není tak jednoduché. Já bych rád, aby Audio Manager by default programem pro přehrávání MP3. Prosím, nezamněňovat s nastavením default přehrávače v HTC Home!

Co já potřebuju je, aby po "spuštění" MP3 souboru v libovolném programu (file explorer, Total Commander, ...) se otevřel Audio Manager a zahájil přehrávání spuštěného MP3.

Když provedu asociaci .mp3 na (audiomanager.exe "%1"), tak se sice otevře Audio Manager, ale kouká na mně MP3 soubor, který jsem přehrával posledně a nic se nepřehrává.

Nastavení asociace .mp3 na (WMPlayer.exe "%1") funguje správně, tedy otevře se Windows Player a požadovaná MP3 se začne přehrávat.

Ale já nechci WM, já chci AM! :c) Používám pRSSread do kterého si stahuju podcasty z rádia Leonardo. A právě přibalené MP3 se pouštějí asociovaným programem...

Psal jsem na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=411910, ale nikdo se s tím nezabývá, zřejmě to není dostatečně zajímavý problém. :c/

Poradí mi někdo z krajanů?
Termiter (147)|30.7.2008 11:22
Zřejmě se s tím nikdo nesetkal...
Můžete se, prosím, někdo podívat, zda pokud provedete asociaci MP3 na Audio Manager, že se to chová stejně jako mně?