Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Jak přehrát MP3 pomocí HTC Audio Manager?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Po přečtení titulku vlákna vás jistě napadlo, "Co řeší? Pustím Audio Manager a hraju, ne?"

Ale ono to není tak jednoduché. Já bych rád, aby Audio Manager by default programem pro přehrávání MP3. Prosím, nezamněňovat s nastavením default přehrávače v HTC Home!

Co já potřebuju je, aby po "spuštění" MP3 souboru v libovolném programu (file explorer, Total Commander, ...) se otevřel Audio Manager a zahájil přehrávání spuštěného MP3.

Když provedu asociaci .mp3 na (audiomanager.exe "%1"), tak se sice otevře Audio Manager, ale kouká na mně MP3 soubor, který jsem přehrával posledně a nic se nepřehrává.

Nastavení asociace .mp3 na (WMPlayer.exe "%1") funguje správně, tedy otevře se Windows Player a požadovaná MP3 se začne přehrávat.

Ale já nechci WM, já chci AM! :c) Používám pRSSread do kterého si stahuju podcasty z rádia Leonardo. A právě přibalené MP3 se pouštějí asociovaným programem...

Psal jsem na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=411910, ale nikdo se s tím nezabývá, zřejmě to není dostatečně zajímavý problém. :c/

Poradí mi někdo z krajanů?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Zřejmě se s tím nikdo nesetkal...
    Můžete se, prosím, někdo podívat, zda pokud provedete asociaci MP3 na Audio Manager, že se to chová stejně jako mně?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 23:55
  2. HTC Audio Manager - zkoušel ste někdo na p535ce?
    Od silencer_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-10-2007, 09:10
  3. jak přehrát německou rom na anglickou?
    Od virus_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-02-2007, 15:26