Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Doruc. zprava bez odesilatele bez predmetu nejde smazat

sinco_ce4you (229)|28.7.2008 22:17
V sms zpravach mam jednu zpravu. Ta ma cas doruceni stejny jaky je v momentu otevreni Outlooku. U ni mam napsano Bez odesilatele pod tim bez predmetu. Na otevreni se opticky jako neco na displeji deje. Nic se ale neotevre. Nejde odstranit. Dal jsem smazat vsechny zpravy. Jen tahle zustala. Ted presne nevim jak se jmenuje soubor kde je ulozena posta. Ze bych ho sm,azl a on by se vytvoril znova. Neni to nic co by mi zpusobilo neprijemnosti. Jen me to silene stve ze tam je a nejde smazat. Jo jete Mam Flexi mail. Tam ji vidim taky. Dam smazat. Zmizne. Ale jen do dalsiho spusteni Fleximailu. Pak je tam zas. Dekuji
sinco_ce4you (229)|30.7.2008 15:42
Co pak mam na svete tento problem sam. Ze by nikdo nic. Lide prosim pomozte. Zjistil jsem ze kdyzbych smazal cemail.vol tak by se po spusteni mel vytvorit novy. Samo ze prijdu o sms. To me ale netrapi. Ale zbavim se i te otravne sms. Jenze ten cemail.vol nejde smazat ani prejmenovat. I kdyz zmenim v total comanderu atributy. co s tim delat. Dik
sinco_ce4you (229)|30.7.2008 15:45
Jeste jsem nasel postup jak smazat cemal.vol

1. run active sync and make sure "allow USB connection" is checked in connection settings.
2. sync phone to pc
3. when connected explore to "\STORAGE" where CEMAIL.VOL is located
4. restart your phone(quickreset) without closing the active sync explorer and leave sync cable attached to your phone and pc
*when booting, active sync detects USB connection. the moment it connects active sync makes a notification sound
5. upon hearing the notification goto the previously opened active sync explorer then IMMEDIATELY select and delete CEMAIL.VOL
6. reboot your phone once again. when done successfuly you will get a FRESH 152kb CEMAIL.VOL

Tenhle postu me nefunguje, pac neumim anglicky? Mozna je to tim:D