Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

porucha mikrofonu mio a701

lemiks (3)|28.7.2008 01:57
potreboval bych poradit s poruchou na mio a701.Prestala mi fungovat spodni tlacitka (joystick,prijem a vypnuti hovofu,gps,media) a pri hovoru nefunguje mluvici mikrofon.Pokud mate nejake reseni,byl bych moc vdecny,kdyby ste mi poradili diky moc
MioService (16)|31.7.2008 10:39
Dobrý den,
máte poškozený switchboard na kterém je mikrofon i zapojená anténa GPS,doporušil bych Vám reklamovat,nebo zaslat do Tábora.bohužel si myslím, že oprava bude posouzena jako "poškozeno zákazníkem" tedy placená oprava.
Zdeno_ce4you (291)|31.7.2008 17:16
Jestli dobře chápu, tak tedy doporučujete tato tlačítka pro jistotu nepoužívat, aby nedošlo k " poškození zákazníkem "?
Ještě že jsem to zjistil včas :-)
MioService (16)|31.7.2008 22:08
Myslím tím to, že to už je asi poškozené zákazníkem.u mio A701 stačí jen malinká rána (pád) a switchboard se utrhne ze základní desky a odejdou tlačítka,mikrofon i gps anténa.Poslal bych to do Tábora a třeba to neposoudí jako "poškozeno zákazníkem".Když ano tak Vám příjde cenovka.
cooornel (11)|31.7.2008 22:38
Musis proste nosit Mio v bavlnce, ja mel za rok reklamace 4. :no:
lemiks (3)|4.8.2008 00:32
diky a to ze je to moje vina je pravda mnel sem natazenou snuru od nabyjecky a strhl sem ji I s telefonem na koberec,jen mne nenapadlo ze pad ze stolku na koberec zpusobi takovou kalamitu? Zvlaste kdyz sklenicka stejny pad vydrzela.Ale neda se nic delat mam MIO kratce a presto bych tezko hledal nahradu.Myslim ze MIO je pro mne bezkonkurencni.
wuzup (14)|4.8.2008 17:27
Že by soudruzi z NDR už chybu neudělali (sklenička ...) A soudruzi z MIO ? Kde ti udělali chybu ? :D
prokji (199)|21.8.2008 20:54
No nevím , já svoji A 701 rozhodně nešetřím-tahám ji denně už třetím rokem/koupeno duben 2006/ a zatím jen odešla baterka-No odešla...zničehožnic se během cca 2 minut vybila a Mio se vyplo.Tak jsem na sunnysft koupil náhradní , po roce jsem tu "odešlou" našel
náhodně v šuplíku /BTW-taky je vám líto věci vyhazovat?/, zkusil jsem ji v Miu nabít - a ejhle:už třetí měsíc šlape jak hodinky..A tu odolnost mýho exempláře samozřejmě jistí Krussell - je to sice pěkně mastný pouzdro , ale ani pád z opasku na dlaždice /několikrát/ mašince neublíží...