Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Reproduktor Qtek S200 (HTC Prophet) - náhrada za vadný...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj všichni,
    prosím o radu či pomoc.....Odešel mi vyzváněcí (bzučák-zadní strana) reproduktor v Qteku S200 a nechce se mi ho hned posílat do servisu a platit tisícovky (pokud nebude zbytí tak tam stejně půjde),ale nemá někdo radu kde sehnat reproduktor do S200 či alespon čím ho nahradit?Budu moc vděčný za každou radu.Předem díky.dkena
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

V Prophetu je stejný jako v Compactu I/II. Do nich bude určitě levnější. A nebo zkusit tam dát jiný z nějakého mobilu (takhle to většinou dělám u mobilů - např. některé repráčky z Nokii jde strčit do SE, Motorek ... závisí to od velikosti, aby tam šel strčit a od šikovných rukou). Jinak repráček do klasického mobilu stojí v nákupce 60,-.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

...dík za odpověd,jedná se mi o ten zadní vyzváněcí reproduktorek (oválný tvar)
    označení má : SBD 201538P CC02 604 ...nikde jej nemohu sehnat...ze servisu HTC žádná odpověd :-)...nevím možná tam pásne ten z MDA Compact či Varia...nemá někdo podobnou skušenost se sháněním (výměnou) zadního vyzváněcího reproduktorku???Díky moc předem.

Podobná témata

1. Vadný reproduktor?
    Od 0entr0 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-12-2008, 15:01
  2. HTC Prophet - Qtek S200 - Dopod 818 Pro-tipy,rady,zkušenosti
    Od Bedřich Stejskal v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 345
    Poslední příspěvek: 29-04-2008, 19:13
  3. WM6 ROM Prophet,Qtek S200.
    Od bagio_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-10-2007, 18:28
  4. T-Mobile MDA compact II X HTC Prophet (QTek S200, Dopod 818Pro)
    Od mcquack_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 18-03-2006, 20:01