Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazeni kruhoveho objezdu

HeliMan171 (2)|25.7.2008 18:01
Ahoj,
je nejaka moznost nastaveni, aby mi pri projizdeni kruhoveho objezdu v 3D zobrazeni stale ukazoval smer jizdy nahoru jako pri pohledu z auta? Me se vzdy na kruhaci mapa zastavi a zobrazi zeshora a pokracuje jenom sipka. Dost blbe se podle toho hleda odbocka.

HeliMan
PiTRiS_ce4you (257)|26.7.2008 17:02
ehm, to mi fakt chceš říct, že když seš na kruháči a jedeš po něm, tak že čumíš do navigace kdy zahnout? to je ftip doufám... i když je fakt, že jestli to dělá vícero lidí, tak by to mnohé vysvětlovalo...

prostě před kruháčem ti to řekne, že máš na něm vzít druhej exit, případně se podíváš než na něj vjedeš, kam, a hotovo ne?
edit: ještě sem zapomněl, igo má určitý spoždění v zobrazování za aktuální pozicí, takže si myslim, že ti ani todle nepomuže ;)
macleod (91)|26.7.2008 17:20
Jestli se nepletu, tak to dělá jen při simulaci, v reálným provozu se mi to otáčí tak jak bys chtěl.
Ale mělo by stačit před kruháčem jenom mrknout, který směrem vyjíždět, už se mi stalo, že číslo exitu nebylo správně, protože v některých městech jsou na kruháče vyvedený i účelový komunikace, nebo prostě je tam chyba.
Kronosi (3)|26.7.2008 17:22
To máš sice pravdu Pitrsi,ale podstata dotazu zněla,jestli není možné ten náhled ze shora na kruháč vypnout,mě to taky štve:)
HeliMan171 (2)|26.7.2008 18:54
Prave ze ta hlasova informace nestaci. Napriklad se mi stalo v Nitre, ze mam odbocit druhy exit a samozrejme to byla az ta treri odbocka. Byl to docela velky kruhac. Potom jsem jel jako blbec dalsich 10 km po dalnici jinam. Kdyz se jenom na kruhaci mrknu jestli ta dalsi odbocka je uz ona podle te sipky, je to v poradku. Kdyz se to prepne na pohled shora, tak abych se nejdrive hledal kde to jsem a potom jeste ten vyjezd.
PiTRiS_ce4you (257)|28.7.2008 20:37
[QUOTE="Kronosi"]To máš sice pravdu Pitrsi,ale podstata dotazu zněla,jestli není možné ten náhled ze shora na kruháč vypnout,mě to taky štve:) [/QUOTE]

jinak teda mě to na kruháčích zobrazuje normálně, takže nevim... :) jestli to neni nějakej ten overview mode nebo tak něco...