Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ 114 & car charger I-tec

peefg (6)|25.7.2008 08:15
Dobry den prajem,

mam zavazny problem s nabijanim v aute...
takze:

vcera som si kupil I-tec usb charger ( http://www.hej.sk/audio-video/obchod/550804/i-tec/i-tec-mp3-player-car-charger/ ), ked s nim pojdem do auta a dam nabijat PDA, nenabija... No problem je v tom, ze ak to PDA vypnem, tak sa zacne nabijat. Nakolko PDA vyuzivam ako GPS navigaciu, tak predsa nemozem nabijat PDA pri vypnutom displeji (bez nabijania mi PDA vyzdrzi cca 2,5 hodiny)

este chcem dodat, ze vystup je 5V a 0,5A (500mA), co predstavuje taku istu silu prudu, ako v klasickej USB koncovke na PC. USB ma dobyjat od prudu 100mA do 500mA.

V USB nabijacke (klasicke stolove PC) a v normlanej zasuvke (zdroj 220V) mi v pohode nabija aj pri vypnutom, aj pri zapnutom displeji. Nerozumiem potom, ze preco mi v aute nechce nabijat pri zapnutom displeji...

Dufam, ze si niekto precita cely tento prispevok a pomoze, lebo je to velmi surne /otazka 1 dna/
Dakujem,
s pozdravom Peťo

Docent (1234)|25.7.2008 10:17
Originální kabel k Aximu mně zapnuté PDA přes USB nedobíjí (ani z notebooku, ani v autě), neoriginální z eBay za pár $ ano.
bckp (8)|26.7.2008 13:52
Máš zapnuto FAST CHARGE v sekci nabíjení? :) A taky bych se podíval, kolik žere tvůj PPC když máš zapnuté GPS, protože třeba taky nemůže nabíjet, protože to nestíhá....
omicron269 (15)|8.11.2009 22:56
Zkousel jsem nekolik CL nabijecu a doporucuji originalni. Neni to az takova darda a hlavne funguje. Pri navigaci a zapnutem BT to zvlada i dobijet. Je potreba ale i original kabel ktery je soucasti baleni.