Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN X800 - po spuštění chyba "hwifi_off_result = ?"

speto_sk (35)|23.7.2008 13:05
Takze stalo sa mi to ze po niekolkych update rom (alebo mozno po pade) mi prestala wifina pracovat normale v systeme pise ze nieje nakonektovany ziaden hw. Tak som namiesto poslednej rom od Panot-a (1.60) dal povodnu 457 a pri restarte nezaskrtol nic na instalovanie, ba dokonca som nenainstaloval ani ziadne zaplaty (zatlacil som camera button). takto mi nabehla ta moja X800. vsetko sa javilo ok. Zapnem wifinu, parada funuje. Vypnem , parada. A tkto som zapinal a vypinal niekolko krat. Aj som previedol zopar restartov. Vsetko OK. A potom to prislo aky kolvek install alebo navrat kontaktov a pripomienok cez PIMbackup wifina sa odpoji a yellow led blika aj po hibernacii. No nevie co stym. a ta hlaska co hodi vzdy po restarte je: Error: hwifi_off_result = ? :mad: :((

No neviem ako dalej su som skusal vselico, neviem ako sa len ak hw moze odpojit a aky vpliv moze mat instalacia na hw to mi tiez nejde do hlavy ...?
speto_sk (35)|23.7.2008 13:09
A este som urobil test hw :

1. power + reset + camera
2. uvolni power + reset a drz zopar sekund camera


ale wifi som tam nevidel, bol tam gps ,BT, audio, atd .... ale wifi nikde ?



Vie niekto poradit ako dalej ?
speto_sk (35)|23.7.2008 23:56
Nieco musi aktivovat to ze sa ten wifi hw strati zo systemu. Teraz som si akurat stiahol 455 z mobilnautu a flash-ol. vsetko je ok hw je pripojeny. Nainstaloval som Total Commander aby som mohol sledovat v registroch wifinu a po restarte zatial vsetko ok. Idem dalej testovat. Ma to se...e ze ta wifina sa odpaja a neviem co to aktivuje.:?: :evil: :no:
opat_ce4you (5)|27.11.2008 12:17
Take mam ten samý problém, wifina, po nahrání verzí od Panotu (1.9 , 2.0), se objeví tato hláška a oranžově bliká LED a wifina je zapnutá a rychle se to vybíjí, takže se to nedá ani používat, už jsme prolezl kde co, ale fakt nevím kde je problém, co má na to vliv, že se to aktivuje :-(
Koumes_ce4you (93)|30.11.2008 02:37
Tak na toto by snad mohl odpovědět Panot nebo někdo znalý problému s wifi.Ale Panotovy vždy fše funguje ok.Je možné,že ten problém způsobil nějaký program.:sarcastic:
Má domněnka.
Koumes_ce4you (93)|2.3.2009 17:34
Po hodně dlouhé době,co mam rom od Panota 2.09, mi tato hláška vyskočila také.Nepomohl reset,jen hadr.Ale co toto způsobilo,mi opravdu nenapadá.Ale snad to může být tím,že sem si hrál s úpravou rom (změna bootovacího obrázku a pár twíků).Tak opravdu nevím....:?: