Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

n311- jak s wifi na internet

Digis (30)|23.7.2008 08:33
Zdravím, může mi prosím někdo poradit. Mám n311 a chci se připojit na internet. Připojení na něj mi funguje přes mobil normálně, před bluetooth jsem to dokázal také zprovoznit, ale teď jsem si koupil domu wifi router a chtěl jsem se připojit přes něj do internetu. Síť jsem na PDA našel a jsem k ní připojený, ale když spustím internet explorer, tak se mi to stále snaží připojovat přes mobil. Hrál jsem si s tím aspoň dvě hodiny, zkoušel různý varianty nastavení, ale vždycky skončím u připojení k mobilu, nevím si s tím už prostě rady.

Může mi někdo prosím poradit, napsat postup jak se s tímto typem PDA můžu připojit přes wifi na internet

Díky .
Zdenek Malinsky (9781)|23.7.2008 12:32
Co třeba vypnout BT? A nebo než zadáš nějaký příkaz v PIE nejdříve se připojit k Wi-Fi.
Digis (30)|23.7.2008 13:15
BT mám samozřejmě vypnuté. Zapomněl jsem podotknout, že připojení přes BT do internetu se děje pomocí Activesync. Jinak to nemumím, prostě neumím nastavit připojení. Na ten telefon jsem to udělal podle návodu, to mi funguje, ale tohle nejsou vytáčená připojení a v tom už tápu.

Co to znamená příkaz PIE?
Zdenek Malinsky (9781)|23.7.2008 15:14
PIE - Pocket Internet Explorer

Pokud máš BT vypnuté, tak jak se ti to přes něj může připojovat? Wi-Fi zapneš, vyhledá ti to dostupné sítě, vybereš si, že chceš připojit k té své a surfuješ. Co je na tom složitého? Jedině, pokud ji máš nějak zabezpečenou, pak musíš v manažeru nastavit požadované hodnoty.

Jinak návody k ActiveSync (přes wifi, bt, irda, kabelem apod.) a přpojení PDA k síti přes mobil jsou na titulní straně v rubrice Začínáte? Čtěte! Přes AS a BT máš menší spotřebu baterky, ale to už pak můžeš mít rovnou připojený k PC kabelem.