Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchonizace pres AS prestala fungovat

Petr36 (51)|22.7.2008 14:49
Prosim o radu, jak resit problem se synchronizaci, ktera v pohode jela a najednou prestala fungovat.
Mam E-Ten M 700, WM 6 original, ROM 436 (bez lokalizace - EN verze)
AS pise: neni zadny dostupny e-mailovy klient, prosim nastavte jej v Outlooku jako defaultniho klienta
PDA je vsak pripojeno, lze se dostat pres pruzkumnika ve WIN na kartu i do PDA
Outlook v poradku ma nastaveno, aby byl jako vychozi klient pro postu. (nebylo meneno, predtim fungovalo)
Pri testu AS (kontrola funkcnosti) vsak pise, ze se nepodarilo dostat IP adresu, ale ikona s sys trayi na PC indikuje, ze je v poradku pripojeno. (ani My Mobiler nejde spustit)

Nestalo se to nekomu?
Diky za rady... :-)

Jeste doplneni: Zkousel jsem zrusit partnerstvi v AS, nic, nejelo. Dale jsem AS preinstaloval, taky nic, pak jej odinstaloval a dal znova a rovnez nic... :-(
penik (61)|23.7.2008 18:19
Mě se to stane jednou za dlouhý čas, ale stačí mi resetovat M700 a po najetí se normálně spojí a jede.
Petr36 (51)|23.7.2008 21:01
Resetovat myslis - soft reset nebo hard? Soft me nepomaha, to jsem zkousel nekolikrat. Hardu jsem se chtel vyhnout, uz me to celkem leze na nervy, zase tam vsechno tahat zpet a upravovat k obrazu svemu... To uz bylo tolikrat, ze malem cihla letela na vylet z balkonu. :-)
penik (61)|24.7.2008 06:01
Vždy mi pomohl sw reset. Jednou ovšem až hr reset.