Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jak zjistím na PDA (smartphone) číselně vyjádřené ID device?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Program SmartMaps po mně vyžaduje numerické ID device, které však na svém HTC Diamondu nemohu najít. V nastavení je sice položka "Informace o zařízení", kde je uvedeno jakési IMEI a "O produktu", která však v záložce "ID Zařízení" obsahuje jen jeho název.

Pojem "ID device" jsem navíc nenašel ani v registrech. Nevíte, jak ho mám tedy zjistit?

Díky za odpověď. P.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Paullus
    Program SmartMaps po mně vyžaduje numerické ID device, které však na svém HTC Diamondu nemohu najít. V nastavení je sice položka "Informace o zařízení", kde je uvedeno jakési IMEI a "O produktu", která však v záložce "ID Zařízení" obsahuje jen jeho název.

Pojem "ID device" jsem navíc nenašel ani v registrech. Nevíte, jak ho mám tedy zjistit?

Díky za odpověď. P.
    Jenom to posouvám, protože na HTC Touch HD Device ID taky zjistit nemohu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Dělal jsem kdysi prográmek, který id vrací. Na nových zařízeních jsem jej nezkoušel.
    http://www.ce4you.cz/forums/view_top...i=0#post-71392

A pro jistotu, protože nvím, k čemu ID potřebujete: na novějších verzích Windows Mobile je kromě ID zařízení možné získat unikátní hodnotu specifickou pro každou aplikaci, protože výsledné "ID" zohledňuje předaný libovolný řetězec...

Update: Na HTC Touch Pro funguje...

Podobná témata

1. Lock device
    Od DD_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-03-2010, 07:52
  2. USB device not recognized
    Od hpa v sekci Mio
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-08-2007, 20:55
  3. Jak zjistím ext rom...??